Multirenowacja.pl znów rządzi w rozgrywkach! Tak jak przed rokiem, w finale z kwitkiem odprawiła Januszy Futbolu. Ale analogii do 18. edycji było znacznie więcej.

Na czterech pierwszych miejscach znalazły się dokładnie te same zespoły co przed rokiem. Za Multirenowacją i Januszami Futbolu uplasowali się: Klinkier Grzelak i Granit Owczarek. Również tytuł najlepszego strzelca ponownie wywalczył Sebastian Inczewski. Ponadto nagrody indywidualne powędrowały do Piotra Surmy (najlepszy zawodnik) i Mateusza Bednarskiego (najlepszy bramkarz).

Każda z czterech drużyn otrzymała pamiątkowy, ceramiczny puchar. Ponadto zawodnikom zespołów z pierwszych trzech miejsc wręczono medale, a kapitanowie odebrali piłki, którymi rozgrywane są mecze Ligi Mistrzów i MŚ. Mistrzowie otrzymali również okolicznościowe koszulki. Wyróżnieni gracze odebrali z rąk prezesa OSiR Grzegorza Chudzika oraz sekretarza miasta Zdzisława Rygla statuetki oraz nagrody rzeczowe.

Dziękujemy za kolejny sezon i kolejne niemałe emocje. Za rok jubileuszowa, 20. edycja! A szczegółowe wyniki z wczorajszego turnieju finałowego są dostępne w zakładce „terminarze i wyniki”.