OSiR Stargard HALP na Facebooku


Start 12 listopada - 23.10.2017

Dopiero w dniu dzisiejszym otrzymaliśmy ostatnie deklaracje kilku zespołów co do startu w nowym sezonie. Kalmar to ostatnia z ekip, która potwierdziła, że nie zagra w rozgrywkach z uwagi na problemy kadrowe. Spośród 22 ekip z poprzedniego sezonu, 14 potwierdziło chęć dalszej gry w (...)

Czytaj więcej


Kto zagra w nowym sezonie... - 18.10.2017

Kompletujemy listę drużyn, które wystartują w nowym sezonie HALP. Prosimy o jak najszybsze ostateczne deklaracje i ewentualne dodatkowe zgłoszenia nowych drużyn. Do dnia dzisiejszego udział w rozgrywkach HALP w nowym sezonie potwierdziły następujące drużyny: Nauka Jazdy Rondo (...)

Czytaj więcej


Ruszamy z zapisami - 09.10.2017

Startujemy z zapisami do rozgrywek Halowej Amatorskiej Ligi Piłkarskiej. Nadchodzący sezon będzie 17. w historii. Wzorem poprzednich lat, pierwszeństwo przy zapisach mają drużyny kontynuujące grę w rozgrywkach. Nowe drużyny zostaną dokooptowane tylko w przypadku wolnych miejsc. A liczba (...)

Czytaj więcej


Nagrody, wyróżnienia, podziękowania... - 19.03.2017

342 - tylu zawodników było zgłoszonych na listach 23 startujących drużyn w zakończonej, 16. edycji rozgrywek HALP. W piątek oficjalnie podsumowaliśmy kolejny rok halowych zmagań. Szesnasta edycja różniła się od wcześniejszych. Dwie powiększone ligi, nowy system rozgrywek i (...)

Czytaj więcej


Tylko część oficjalna - 16.03.2017

Z uwagi na brak zainteresowania, odwołane zostaje zaplanowane w restauracji Pick&Roll zakończenie. Wszelkie imprezy integracyjne drużyny organizują we własnym zakresie. Bez zmian pozostaje natomiast termin części oficjalnej, czyli wręczenia nagród, wraz z poczęstunkiem kawowym. Zapraszamy (...)

Czytaj więcej


Decyzje dyscyplinarne - 13/2016-2017 - 15.03.2017

Poniżej publikujemy oficjalne stanowisko i decyzje Ośrodka Sportu i Rekreacji w sprawie zachowania dwóch zawodników: Pawła Piotrowskiego i Kamila Bartoszyńskiego. Zastrzegamy, że zachowania naruszające godność i nietykalność innych zawodników i sędziów będą skutkować (...)

Czytaj więcej


BudPak/Sinus.Net w Superlidze! - 09.03.2017

Pierwszoligowy BudPak/Sinus.Net wygrał rewanżowy mecz barażowy z Papirusem II i awansował do Superligi. Papirus tylko rok grał na najwyższym szczeblu. W obu meczach barażowych górą byli pierwszoligowcy. W niedzielę BudPak/Sinus.Net wygrał 6:4, w środę zwyciężył 5:2. Po dwa gole (...)

Czytaj więcej


Ostatni mecz w sezonie - 08.03.2017

Dziś o godz. 21.15 odbędzie się rewanżowy mecz barażowy o grę w Superlidze. W pierwszym spotkaniu - przypomnijmy - pierwszoligowy BudPak/Sinus.Net pokonał Papirus II z Superligi 6:4. Jeśli dziś różnicą dwóch goli wygrałby Papirus II, wówczas przy jednakowym bilansie punktowym i (...)

Czytaj więcej


Tabele końcowe - 07.03.2017

Tak wyglądają tabele końcowe Superligi i I ligi. W obu klasach, na dwóch najwyższych miejscach, drużyny zgromadziły jednakową liczbę oczek. Wobec tego, o wyższej lokacie decydowały punkty zdobyte w rundzie zasadniczej (podane w nawiasach). Czekamy jeszcze na rozstrzygnięcie drugiego (...)

Czytaj więcej


Nauka Jazdy Rondo mistrzem! - 06.03.2017

Po remisie 5:5 z Klinkierem, Rondo wywalczyło mistrzostwo HALP. Ależ to był mecz! Niech żałują ci, którzy w niedzielny wieczór pozostali w domach. To, że spotkanie cieszyło się olbrzymim zainteresowaniem świadczyły pełne trybuny i... pełny parking przed i obok hali. Oczy kibiców (...)

Czytaj więcej


Awanse i baraże - 05.03.2017

Do Superligi, po rozegranych w sobotę meczach, awansowały drużyny Keramzyt System i Towarzystwo Przyjaciół Żubra. W barażach o wejście do Superligi zagra natomiast BudPak/Sinus.Net. Na mocy porozumienia pomiędzy zespołami BudPak/Sinus.Net a Papirus II, pierwszy mecz barażowy rozegrany (...)

Czytaj więcej


Rondo przed historyczną szansą - 04.03.2017

Nauka Jazdy Rondo może w niedzielę świętować mistrzostwo HALP Stargard. Do pełni szczęścia brakuje jej tylko remisu z bezpośrednim kandydatem do tytułu, Klinkierem. Rondo przed ostatnią kolejką jest w lepszej sytuacji niż Klinkier. Co prawda obie drużyny mają tyle samo punktów na (...)

Czytaj więcej


Zakończenie 17 marca - 03.03.2017

Informujemy, że oficjalne zakończenie sezonu zaplanowano na piątek, 17 marca. O godz. 19.00 rozpocznie się uroczystość wręczenia nagród (sala konferencyjna Hotelu 104), a bezpośrednio po jej zakończeniu - część konsumpcyjna (restauracja Pick&Roll w Hotelu 104). Koszt udziału jednej (...)

Czytaj więcej


Wybieramy najlepszych - 03.03.2017

Wybieramy najlepszego zawodnika i bramkarza w Superlidze i I lidze. Zasady głosowania są takie same jak w poprzednich latach. Kierownik drużyny dokonuje wyboru trzech najlepszych zawodników ze swojej ligi (według punktacji 3,2 i 1 pkt.) i dodatkowo jednego bramkarza. Wśród tych czterech (...)

Czytaj więcej


Terminy meczów barażowych - 02.03.2017

Ustalone zostały terminy meczów barażowych pomiędzy drużyną z 9. miejsca w Superlidze a drużyną z 3. miejsca w I lidze. Pierwsze spotkanie odbędzie się w poniedziałek, 6 marca o godz. 20.15, rewanż - dwa dni później, w środę, o (...)

Czytaj więcej


Tabele po 15. kolejce - 28.02.2017

Tak jak informowaliśmy, na jedną kolejkę przed końcem rozgrywek emocje sięgnęły zenitu. Walka o mistrzostwo rozegra się między Klinkierem a Rondem, natomiast w I lidze ostatnie mecze zdecydują, kto wywalczy bilet do ekstraklasy. Poza dwiema premiowanymi drużynami, również trzecia stanie (...)

Czytaj więcej


Decyzje dyscyplinarne - 12/2016-2017 - 27.02.2017

Zawodnik Tomasz Gowin (Hiab) za trzy żółte kartki w sezonie otrzymuje zakaz gry w jednym meczu swojego (...)

Czytaj więcej


Emocje sięgają zenitu - 27.02.2017

Do ostatniej kolejki czekać będziemy na rozstrzygnięcie losów tytułu mistrzowskiego. O główne trofeum walczą już tylko dwa zespoły - Klinkier Grzelak i Nauka Jazdy Rondo. Tak się składa, że obie ekipy w ostatniej kolejce zmierzą się w bezpośrednim starciu. Bez szans na tytuł jest (...)

Czytaj więcej


Tabele po 14. kolejce - 21.02.2017

Prezentujemy aktualne tabele Superligi i I ligi. Im bliżej końca sezonu, tym coraz ciekawiej. Zapewne walka o mistrzostwo i awans do Superligi będzie trwała do ostatniej kolejki. Ciekawi jesteśmy, jakie będą ostateczne (...)

Czytaj więcej


Decyzje dyscyplinarne - 11/2016-2017 - 20.02.2017

Drużyna Melioranci Krąpiel za niestawienie się na niedzielny mecz 14. kolejki Superligi z drużyną Magma Hurtownie Elektryczne bez wcześniejszego powiadomienia zostaje ukarana walkowerem 0:5 i odjęciem jednego punktu. Wskutek trzeciego walkowera w sezonie, drużyna zostaje wykluczona z (...)

Czytaj więcej


Turek szczęśliwym strzelcem - 20.02.2017

Znamy już zdobywcę bramki nr 1000 w tegorocznej edycji rozgrywek HALP. Jej autorem był Edward Turek, zawodnik pierwszoligowej drużyny BudPak/Sinus.Net. Zarówno on, jak i cała jego drużyna mieli w niedzielę powody do zadowolenia. BudPak/Sinus.Net przegrywał z liderującym w tej lidze (...)

Czytaj więcej


Superliga w cieniu I ligi - 20.02.2017

W niedzielę dużo więcej emocji dostarczyły mecze I ligi niż najwyższego szczebla. W Superlidze jedynie starcie Avivy z Klinkierem, zgodnie z oczekiwaniami, było na w miarę wysokim poziomie. Drużyny podzieliły się punktami. W I lidze odbyły się tylko trzy spotkania. W dwóch innych (...)

Czytaj więcej


Polowanie na 1000! - 17.02.2017

Najprawdopodobniej w najbliższą niedzielę strzelony zostanie gol nr 1000 w tegorocznej edycji rozgrywek HALP. Zawodnik, który dostąpi tego zaszczytu, otrzyma niespodzianki od OSiR, w tym m.in. karnet i wejściówki na zajęcia. Do tej pory (stan na 17 lutego), włącznie z golami za (...)

Czytaj więcej


Pierwsza liga na raty - 15.02.2017

Zaszły zmiany w dwóch ostatnich kolejkach I ligi. Trzy pierwsze mecze zaplanowane na niedzielę, 26 lutego odbędą się w sobotę, dzień wcześniej. Ma to związek z koniecznością udostępnienia hali dla koszykarzy Spójni w niedzielę w godz. 16.00-17.30. Z kolei dwa mecze ostatniej kolejki (...)

Czytaj więcej


Tabele po 13. kolejce - 14.02.2017

W Superlidze na szczyt wrócił Klinkier Grzelak, w I lidze przewagę powiększa Keramzyt System. Tak wyglądają aktualne tabele obu lig. (...)

Czytaj więcej


Decyzje dyscyplinarne - 10/2016-2017 - 13.02.2017

Drużyna Melioranci Krąpiel za niestawienie się na niedzielny mecz 13. kolejki Superligi z drużyną Granit Owczarek bez wcześniejszego powiadomienia zostaje ukarana walkowerem 0:5 i odjęciem jednego punktu. (...)

Czytaj więcej


Rywalizacja na całego - 13.02.2017

W niedzielę rozegranych zostało tylko 8 spotkań. Jedno z najciekawszych, Nauki Jazdy Rondo z Avvią, na prośbę pierwszej z drużyn, zostało przełożone. Nieobecność tych ekip wykorzystał Klinkier, który pokonując Elemelka 6:2, wskoczył na szczyt tabeli Superligi. Do zakończenia (...)

Czytaj więcej


Tabele po 12. kolejce - 07.02.2017

Prezentujemy aktualne i zweryfikowane tabele Superligi i I ligi. W tabeli uwzględniono walkowery, o których mowa w poprzednim komunikacie. W przypadku drużyny Magma Hurtownie Elektryczne, trzy punkty odjęto z bilansu rundy zasadniczej - przed podziałem punktów na pół. Analogicznie, (...)

Czytaj więcej


Decyzje dyscyplinarne - 9/2016-2017 - 06.02.2017

Drużyna FC Porto Pyrzyce za niestawienie się na niedzielny mecz 12. kolejki I ligi z drużyną Zamet zostaje ukarana walkowerem 0:5. Zgodnie z regulaminem, wskutek trzeciego walkowera w sezonie, drużyna FC Porto Pyrzyce zostaje wykluczona z rozgrywek. W pozostałych zaplanowanych meczach z jej (...)

Czytaj więcej


Bez niespodzianek na szczytach - 06.02.2017

W 1. kolejce rundy finałowej czołowe ekipy Superligi i I ligi planowo wygrywały. Wyłamał się jedynie Hiab, drugi zespół zaplecza najwyższego szczebla, który uległ Towarzystwu Przyjaciół Żubra. Dla "Żubrów" był to ósmy z rzędu mecz bez porażki, w tym siódme zwycięstwo. W (...)

Czytaj więcej


Zmiany w zespołach - 05.02.2017

Dziś ostatni dzień okienka transferowego. Zaszło kilka zmian w wiodących drużynach HALP. Aż dwóch czołowych zawodników stracił beniaminek rozgrywek, Kubera Tynki-Posadzki. Marcin Cendrowski wzmocnił Naukę Jazdy Rondo, a Krzysztof Madejak, o którego biły się trzy drużyny, (...)

Czytaj więcej


Tabele przed rundą finałową - 03.02.2017

Prezentujemy tabele obu lig przed rozpoczęciem rundy finałowej. Punkty podzielone na pół, więc rywalizacja stanie się jeszcze ciekawsza. Przypominamy, że zespoły z grup spadkowych, nawet jeśli wygrają wszystkie mecze, nie mogą już wskoczyć wyżej niż 7. miejsce. A w przypadku (...)

Czytaj więcej


Zasady klasyfikowania na koniec sezonu - 02.02.2017

W związku z brakiem doprecyzowanej informacji dotyczącej klasyfikowania zespołów po rundzie finałowej, zamieszczamy stosowny komunikat, będący częścią integralną obowiązującego obecnie regulaminu rozgrywek HALP Stargard. Komunikat poniżej. W rozgrywkach HALP Stargard kolejność w (...)

Czytaj więcej


Granie w rundzie finałowej - 01.02.2017

Dostępne są już kompletne terminarze rundy finałowej w Superlidze i I lidze. Grać będziemy niezmiennie, w niedziele od 15.30 do 22.00, za wyjątkiem ostatniej kolejki w obu ligach, rozłożonej na dwa dni. Przypominamy także, że terminy spotkań ostatniej kolejki są obligatoryjne i drużyny (...)

Czytaj więcej


Decyzje dyscyplinarne - 8/2016-2017 - 31.01.2017

Zawodnicy Tomasz Piotrowski (Melioranci Krąpiel) i Dawid Banach (Magma Hurtownie Elektryczne) za trzy żółte kartki w sezonie otrzymują zakaz gry w jednym meczu swojego zespołu. Zawodnik Patryk Szczygielski (Przedszkole Elemelek TDM) za czerwoną kartkę w spotkaniu 11. kolejki Superligi z (...)

Czytaj więcej


Okienko transferowe - 30.01.2017

Tylko w tym tygodniu, począwszy od dziś, można zmieniać barwy klubowe. Transfery zgłaszają kierownicy drużyn pozyskujących zawodnika lub zawodników. Okienko transferowe jest też ostatnią okazją do zgłaszania zawodników, którzy do tej pory nigdzie nie grali. Po rozpoczęciu pierwszej (...)

Czytaj więcej


Tabele końcowe rundy zasadniczej - 30.01.2017

W tym newsie zamieszczamy końcowe, zweryfikowane tabele Superligi i I ligi po rundzie zasadniczej. Oczywiście, w przypadku takiej samej liczby punktów, decydowały - zgodnie z regulaminem - bezpośrednie mecze lub tzw. mała tabela (przy trzech zespołach), uwzględniająca punkty i bilans bramek (...)

Czytaj więcej


I wszystko jasne... - 30.01.2017

Za nami runda zasadnicza rozgrywek HALP, w ramach której odbyło się 11 kolejek w Superlidze i I lidze. Szczególnie interesowała nas tym razem sytuacja na zapleczu najwyższego szczebla, gdzie o miejsce w pierwszej szóstce biło się większość ekip. Szansę na miejsce w pierwszej szóstce (...)

Czytaj więcej


Kończymy rundę zasadniczą - 27.01.2017

Przed nami ostatnie mecze rundy zasadniczej HALP. W sobotę odbędą się trzy zaległe spotkania, natomiast dzień później - komplet meczów 11. kolejki Superligi i I ligi (zgodnie z regulaminem, nie ma możliwości ich przekładania). Po ich rozegraniu poznamy ostateczne klasyfikacje obu lig (...)

Czytaj więcej


Klinkier czwarty wśród mistrzów - 24.01.2017

W minioną sobotę w Kamieniu Pomorskim odbyła się VI edycja Zachodniopomorskiego Turnieju Mistrzów Futsalu. Stargard reprezentował Klinkier Grzelak, który zajął ostatecznie 4. miejsce. Zgodnie z tradycją turnieju, zapoczątkowanego w 2012 roku w Nowogardzie, zwycięzcy Turnieju Mistrzów (...)

Czytaj więcej


Serie hat-tricków - 23.01.2017

Powoli zbliżamy się do końca pierwszej, zasadniczej rundy rozgrywek HALP. W sobotę i niedzielę rozegrano kolejnych 11 spotkań, natomiast w nadchodzący weekend odbędzie się 14 meczów, po których poznamy ostateczne klasyfikacje Superligi i I ligi. Czołówka Superligi planowo wygrywała (...)

Czytaj więcej


Ostatnie pożegnanie śp. Prezydenta - 20.01.2017

W poniedziałek, 23 stycznia o godz. 11:00 rozpoczną się uroczystości pogrzebowe Sławomira Pajora, prezydenta Stargardu. Pożegnanie i pogrzeb będą przebiegały następująco: 11:00 - wystawienie trumny z ciałem Zmarłego w Kolegiacie Najświętszej Maryi Panny; 12:00 - msza święta (...)

Czytaj więcej


Nie żyje Sławomir Pajor - 19.01.2017

Z wielkim smutkiem i niedowierzaniem przyjęliśmy informację o śmierci prezydenta miasta Stargard Sławomira Pajora. Zmarł nagle, w środę wieczorem. W lutym skończyłby 58 lat. Od czasu, kiedy w 2002 roku został prezydentem Stargardu, był honorowym patronem rozgrywek Halowej Amatorskiej (...)

Czytaj więcej


Decyzje dyscyplinarne - 7/2016-2017 - 17.01.2017

Zawodnik Mateusz Bareja (Mundurowi) za trzy żółte kartki w sezonie otrzymuje zakaz gry w jednym meczu swojego zespołu. Drużyna FC Porto Pyrzyce za niestawienie się na niedzielny mecz 9. kolejki I ligi z drużyną Hiab bez wcześniejszego powiadomienia zostaje ukarana walkowerem 0:5 i (...)

Czytaj więcej


Sensacje w czołówkach - 16.01.2017

W niedzielę rozegrano komplet spotkań 9. kolejki Superligi i I ligi. Niespodzianek i tego co najpiękniejsze w piłce, czyli goli, nie brakowało. Największe strzelanie urządził sobie BudPak/Sinus.Net, który zaaplikował Samym Swoim 14 bramek. Z kolei Auto-Handel zaliczył 8 trafień w (...)

Czytaj więcej


Zaległe mecze - 12.01.2017

Wyznaczono terminy zaległych spotkań w Superlidze i I lidze. Odbędą się one w dwie soboty - 21 i 28 stycznia. Te terminy obowiązują też drużyny, które zdecydują się jeszcze przełożyć mecz. Weekendowe dni są bowiem jedynymi, w których hala jest do dyspozycji. Zakończenie pierwszej (...)

Czytaj więcej


Decyzje dyscyplinarne - 6/2016-2017 - 10.01.2017

Zawodnicy Sebastian Barwiński (Przedszkole Elemelek TDM) oraz Kamil Dubicki (FC Porto Pyrzyce) za trzy żółte kartki w sezonie otrzymują zakaz gry w jednym meczu swojego (...)

Czytaj więcej


Porażka lidera - 09.01.2017

Drużyna Kubera Tynki-Posadzki, sensacyjny beniaminek i finalista Pucharu Ligi HALP, nie przestaje zadziwiać. Kolejne trzy punkty zdobyła w starciu z aktualnym liderem, Avivą Zjednoczonymi. W 8. kolejce Superligi mieliśmy też niecodzienny wynik - 0:0. Aviva kolejny już raz przystąpiła do (...)

Czytaj więcej


Wracamy do ligi - 08.01.2017

Pucharowe emocje już za nami, czas wrócić do walki o punkty ligowe. Dziś 8. kolejka spotkań Superligi i I ligi. Finaliści Pucharu, Klinkier Grzelak i Keramzyt System, przełożyli niedzielne spotkania. Poniżej rozpiska na dzisiejszy dzień (w dwóch meczach zmieniły się godziny). 8. (...)

Czytaj więcej


I po Pucharze... - 07.01.2017

Ponad 9 godzin trwała rywalizacja we wczorajszym turnieju. Nie brakowało niespodzianek, z których największą była klęska już w I rundzie Przedszkola Elemelek TDM. Turniej, jak informowaliśmy, wygrał Klinkier Grzelak. Z udziału w turnieju zrezygnowały, z powodu problemów kadrowych, (...)

Czytaj więcej


Klinkier znów najlepszy! - 06.01.2017

Sensacja! Tego nikt się nie spodziewał! Dzisiejszy Puchar Ligi HALP wygrał niespodziewanie... Klinkier Grzelak. Drugi był Keramzyt System, trzeci - Kubera Tynki-Posadzki. Dziękujemy za emocje! Relacja, wyniki oraz zdjęcia (...)

Czytaj więcej


Jutro rywalizacja pucharowa - 05.01.2017

Suchań i Krąpiel - drużyny z tych miejscowości zainaugurują VII edycję Pucharu Ligi HALP. Całodniowe granie rozpocznie się o godz. 10.00, a zakończy przed 19.00. W Pucharze Ligi obowiązuje system pucharowy - wygrany gra dalej, przegrany odpada. Z 23 drużyn do grupy finałowej (...)

Czytaj więcej


Turniej w Międzyzdrojach - 29.12.2016

Za pośrednictwem niniejszej strony internetowej, zachęcamy do uczestnictwa w turnieju halowym w Międzyzdrojach, z okazji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Odbędzie się on 14 stycznia. Szczegóły na załączonym plakacie, otrzymanym od organizatorów zawodów. (...)

Czytaj więcej


Rozlosowaliśmy pucharową drabinkę - 28.12.2016

Wiemy już, kto zagra z kim podczas Pucharu Ligi HALP. Siódma edycja tego turnieju odbędzie się tradycyjnie 6 stycznia, w Święto Trzech Króli. Pierwszy mecz o godz.10.00. W turnieju obligatoryjnie biorą udział wszystkie drużyny zgłoszone do obecnego sezonu HALP. Nie wiąże się to z (...)

Czytaj więcej


Życzenia świąteczne - 24.12.2016

Życzenia zdrowych, rodzinnych świąt Bożego Narodzenia oraz sportowego nowego roku składa Ośrodek Sportu i Rekreacji OSiR Stargard Sp. z (...)

Czytaj więcej


Puchar Ligi - spotkanie - 23.12.2016

Spotkanie organizacyjne w sprawie Pucharu Ligi HALP, połączone z losowaniem par odbędzie się w środę, 28 grudnia o godz. 12.00 w sali konferencyjnej Hotelu 104 przy ul. Pierwszej Brygady 1. Zainteresowanych serdecznie zapraszamy. Turniej - przypominamy - zaplanowano na 6 (...)

Czytaj więcej


Decyzje dyscyplinarne - 5/2016-2017 - 20.12.2016

Zawodnicy Bartosz Gajda (Magma Hurtownie Elektryczne) oraz Paweł Piotrowski (Melioranci Krąpiel) za trzy żółte kartki w sezonie otrzymują zakaz gry w jednym meczu swojego (...)

Czytaj więcej


Ostatni raz w tym roku - 19.12.2016

Rozegraliśmy ostatnie w tym roku mecze. W Superlidze, wskutek pauzy Klinkieru, na szczyt wskoczyła Aviva. Z kolei w I lidze, z uwagi na przełożony mecz Zametu z Hiabem, samodzielnym liderem jest Keramzyt System. W 7. kolejce Superligi mieliśmy dwa remisy i dwa jednobramkowe zwycięstwa. (...)

Czytaj więcej


Decyzje dyscyplinarne - 4/2016-2017 - 13.12.2016

Zawodnik Mariusz Przybyszewski (Mundurowi) za czerwoną kartkę w spotkaniu 6. kolejki I ligi z drużyną Kalmar otrzymuje zakaz gry w jednym meczu swojego (...)

Czytaj więcej


Mistrz brutalnie pobity - 12.12.2016

Już tylko Aviva pozostaje jedyną drużyną bez porażki w HALP-ie. Dotychczasowy lider Superligi, obrońca tytułu, Klinkier Grzelak sromotnie przegrał właśnie z Avivą 1:7. Ale z uwagi na fakt, że ekipa Ryszarda Grzelaka jeszcze nie pauzowała, utrzymała prowadzenie w klasyfikacji (...)

Czytaj więcej


Zmiany w weekend - 12.12.2016

Kolejny raz, z przyczyn niezależnych od nas, nastąpiły zmiany w weekend, 17-18 grudnia. Jeden niedzielny mecz I ligi, z uwagi na odbywający się w tym dniu w hali OSiR turniej charytatywny, został przełożony na sobotę. W sobotę odbędą się również, jak już informowaliśmy, dwa inne, (...)

Czytaj więcej


I liga przesunięta - 30.11.2016

Przypominamy, że w najbliższy weekend - z uwagi na coroczny turniej tańca organizowany w hali OSiR - nie zostały zaplanowane żadne mecze HALP. Jednocześnie informujemy, że ze względu na zmianę terminu meczu koszykarzy Spójni Stargard z 10 na 11 grudnia, wszystkie spotkania 6. kolejki I (...)

Czytaj więcej


Komunikat dotyczący opłat - 29.11.2016

Informujemy, że decyzją zarządu OSiR Stargard Sp. z o.o., organizatora rozgrywek HALP, wobec drużyn zalegających z zapłatą wpisowego będą wyciągane konsekwencje. Począwszy od jutra, na adresy wskazane na fakturach wysyłane będą nakazy zapłaty, włącznie z naliczeniem odsetek (...)

Czytaj więcej


Decyzje dyscyplinarne - 3/2016-2017 - 29.11.2016

Zawodnik Jarosław Piskorz (Klinkier Grzelak) za czerwoną kartkę w spotkaniu 5. kolejki Superligi z drużyną Granit Owczarek otrzymuje zakaz gry w jednym meczu swojego zespołu. Zawodnik Maciej Grzelak (Klinkier Grzelak) za czerwoną kartkę w spotkaniu 5. kolejki Superligi z drużyną Granit (...)

Czytaj więcej


Porażki na własne życzenie - 28.11.2016

Aż trzy wyniki w stosunku 3:2 odnotowano w meczach 5. kolejki Superligi. W każdym z tych spotkań działo się, działo... Tytułem pechowców kolejki śmiało można nazwać graczy Granitu, którzy mogli, a wręcz powinni pokonać Klinkier. Mimo gry z przewagą, mimo trzech karnych w drugiej (...)

Czytaj więcej


12 punktów Klinkieru, 12 goli Piskorza - 21.11.2016

Nie wszyscy, którzy prowadzili, zdołali wygrywać. Czwarte serie spotkań w Superlidze i I lidze przyniosły dużo emocji. W meczu na szczycie Superligi górą był Klinkier Grzelak, dla którego pięć trafień zanotował Jarosław Piskorz. Zdecydowanie najciekawszy przebieg miało starcie (...)

Czytaj więcej


Decyzje dyscyplinarne - 2/2016-2017 - 15.11.2016

Zawodnik Marcin Cendrowski (Kubera Tynki-Posadzki) za trzy żółte kartki w sezonie otrzymuje zakaz gry w jednym meczu swojego zespołu. Przypominamy, że obowiązek prowadzenia ewidencji żółtych kartek poszczególnych zawodników spoczywa na kierownikach drużyn. (...)

Czytaj więcej


BudPak wydarł zwycięstwo - 14.11.2016

Trzecia seria spotkań HALP obfitowała w wiele interesujących momentów i zwrotów akcji. Co godne podziwu, zwyciężać nie przestaje beniaminek Superligi, Kubera Tynki-Posadzki. W I lidze wygraną Keramzytowi wyrwał BudPak/Sinus.Net. Prawdopodobnie z najwyższym numerem na koszulce w historii (...)

Czytaj więcej


Wracamy na parkiet - 10.11.2016

Po przerwie na rozgrywki brydżowe, wracamy na parkiet hali OSiR. Zapewne już nie możecie się doczekać nadchodzącej niedzieli. Granie w tym dniu rozpocznie się o godz. 15.30, ale z uwagi na rozgrywany w tym dniu mecz koszykówki, spotkania mogą być opóźnione o kilkanaście minut. Na (...)

Czytaj więcej


eRkomp bije faworytów - 31.10.2016

Za nami mecze 2. kolejki na obu szczeblach rozgrywek HALP. Przeanalizujmy to, co działo się na parkiecie hali OSiR w sobotę i niedzielę. W I lidze, w dwa dni, rozegrano komplet sześciu spotkań. Na szczeblu tym, mimo wcześniejszych rezygnacji, ostatecznie grać będzie 12 ekip. (...)

Czytaj więcej


Terminarze do końca roku - 26.10.2016

Dostępny jest już harmonogram spotkań Superligi i I ligi do końca obecnego roku. Do tego czasu rozegranych zostanie 7 z 11 kolejek rundy zasadniczej (pozostałe kolejki odbędą się w styczniu). W kolejnej fazie rozgrywek (luty - marzec) drużyny z miejsc 1-6 zarówno w Superlidze, jak i w I (...)

Czytaj więcej


Zgłaszanie zawodników + giełda - 25.10.2016

Pojawia się wiele pytań odnośnie dopisywania zawodników i transferów. Otóż wyjaśniamy. Zgłaszanie nowych zawodników, którzy nie zagrali w żadnym zespole w tym sezonie jest możliwe, ale trzeba pamiętać, że można to zrobić tylko do momentu rozpoczęcia drugiej, finałowej rundy (...)

Czytaj więcej


Strona zaktualizowana - 25.10.2016

Niniejsza strona została już przygotowana pod kątem nowego sezonu. Galerie zdjęć oraz terminarze będą uzupełniane na bieżąco. Nie wszystkim mogą pojawiać się nowe elementy. W związku z tym, jeżeli zachodzi konieczność, należy kliknąć "odśwież" (F5) na poszczególnych (...)

Czytaj więcej


Decyzje dyscyplinarne - 1/2016-2017 - 25.10.2016

Zawodnik Krystian Wójcik (Hiab) za czerwoną kartkę w spotkaniu 1. kolejki I ligi z drużyną Boss Suchań otrzymuje zakaz gry w jednym meczu swojego (...)

Czytaj więcej


Punkty beniaminków - 24.10.2016

Po pięć spotkań rozegrano w sobotę i niedzielę w ramach inauguracyjnych kolejek w Superlidze i I lidze HALP. Premierową bramkę w sezonie zdobył Norbert Krukowski z drużyny Keramzyt System. Z kolei liderem wśród strzelców po 1. kolejce jest Grzegorz Jawór z Metabo, który trafił do (...)

Czytaj więcej


Startujemy! - 22.10.2016

Dziś rusza 16. edycja rozgrywek HALP Stargard. W dwóch ligach zagrają 22 drużyny. Dziś o 18.30 rozpoczną się mecze I ligi, jutro o tej samej porze - spotkania Superligi. Wszystkie pojedynki rozgrywane będą w hali Ośrodka Sportu i Rekreacji, organizatora rozgrywek. Tytułu mistrzowskiego (...)

Czytaj więcej


Dezet-Plast rezygnuje - 21.10.2016

Z rozgrywek I ligi niespodziewaniie, po kilku latach gry, wycofał się Dezet-Plast Łukasz Makowski (wcześniej jako W Jedności Siła). W 1. kolejce miejsce tej drużyny zajmie pierwotnie pauzujący Hiab. O kolejnych decyzjach będziemy informować na bieżąco. (...)

Czytaj więcej


Harmonogram 1. kolejki - 19.10.2016

Podczas dzisiejszego spotkania w hali OSiR rozlosowaliśmy pary 1. kolejki spotkań w Superlidze i I lidze. Terminarze na całą rundę zasadniczą zostaną opublikowane w następnym tygodniu. Informujemy, że w rozgrywkach Superligi zagra 12 drużyn, natomiast w I lidze - 11 lub 12 (trwa nabór (...)

Czytaj więcej


Uwaga, kierownicy! - 19.10.2016

Kierowników, czyli najważniejsze osoby w każdej drużynie, prosimy o dopełnienie formalności. Do pierwszych spotkań, zaplanowanych na najbliższy weekend, prosimy o: - dostarczenie czytelnie wypełnionego formularza zgłoszeniowego (do pobrania poniżej i w dziale "pliki"). Wpisujemy tylko (...)

Czytaj więcej


HALP po nowemu - dużo zmian! - 19.10.2016

Kilka istotnych zmian czeka uczestników Halowej Amatorskiej Ligi Piłkarskiej. Radzimy, aby jeszcze przed startem rozgrywek zapoznać się z nowościami i przestudiować regulamin. Najważniejsza kwestia dotyczy likwidacji ligi oldbojów, do której zgłosiło się tylko 5 drużyn. Zespoły te (...)

Czytaj więcej


Spotkanie przedsezonowe - 18.10.2016

Informujemy, że jutro (tj. środa) o godz. 15.30 w hali OSiR odbędzie się spotkanie i losowanie terminarza na pierwszą kolejkę HALP. Start rozgrywek w najbliższą sobotę i niedzielę. Zapraszamy przedstawicieli drużyn. Szczegółowe informacje jutro po spotkaniu na FB i na halp.stargard.pl. (...)

Czytaj więcej


Kompletujemy - 11.10.2016

Informujemy, że zapisy na nowy sezon trwają do końca tego tygodnia. Rozgrywki ruszą najwcześniej 22-23 października. O szczegółach będziemy informować na bieżąco, po skompletowaniu wszystkich (...)

Czytaj więcej


Zapisy do 16. edycji - 04.10.2016

Ruszają zapisy do 16. edycji rozgrywek Halowej Amatorskiej Ligi Piłkarskiej, organizowanej przez OSiR Stargard. Rozgrywki ruszą najprawdopodobniej 15-16 października. Zapisy pod nr tel. 793 004 952 lub mailowo: (...)

Czytaj więcej


MediaStar