OSiR Stargard HALP na Facebooku


Świąteczne życzenia - 31.03.2018

Moc świątecznych życzeń, radości, pomyślności, odpoczynku w gronie rodzinnym oraz kondycji przez cały okrągły rok życzy Ośrodek Sportu i Rekreacji. (...)

Czytaj więcej


Nagroda oficjalnie przekazana! - 22.03.2018

Drużyna Aviva Zjednoczeni, zgodnie z deklaracją, oddała swoją nagrodę i wsparła finansowo dwie chore i potrzebujące dziewczynki - Milenkę i Kornelkę. Pieniądze w kwocie 500 zł zostały przelane na konto Fundacji Studenckiej "Młodzi-Młodym", obsługującej akcję "Wybiegajmy dzieciom (...)

Czytaj więcej


Tabele zweryfikowane - 15.03.2018

Zweryfikowane zostały tabele wszystkich lig. Odjęto punkty, którymi ukarano w trakcie sezonu kilka drużyn. Dotyczy to również walkowerów w ostatniej kolejce. Drużyny wycofane z rozgrywek, w przypadku chęci przystąpienia do rywalizacji w sezonie 2018/2019 lub kolejnych, rozpoczną grę od (...)

Czytaj więcej


Tak głosowaliście... - 14.03.2018

Zgodnie z zapowiedzią, publikujemy dane dotyczące oddanych głosów na zawodników i bramkarzy przez kierowników startujących drużyn i sędziów. W przypadku bramkarzy, pod uwagę brany był także bilans wpuszczonych bramek, liczba występów oraz miejsce drużyny danego bramkarza w tabeli. (...)

Czytaj więcej


Mistrzowie wielkich serc - 14.03.2018

A teraz kilka słów o pięknym geście mistrzów. Drużyna Zjednoczonych w całości przekazała nagrodę, którą otrzymała za zwycięstwo w rozgrywkach. Marek Słoma i jego gwardia wznieśli się na wyżyny... dobroci. Bezinteresownie, bez wielkiego echa postanowili wesprzeć (...)

Czytaj więcej


O HALP-ie i Avivie na 90.3 FM - 13.03.2018

Na stronie Twojego Radia można wysłuchać wypowiedzi przedstawicieli Avivy. Jak Patryk Kurant i Michał Kruszyński podchodzą do zdobytych nagród i dlaczego Zjednoczeni zdecydowali się przekazać nagrodę na cel charytatywny? O tym wszystkim na stronie: (...)

Czytaj więcej


Drużyny i zawodnicy nagrodzeni - 12.03.2018

W nowej formule, czyli bez niepotrzebnej zwłoki, a od razu po zakończonych meczach, podsumowaliśmy kolejny sezon rozgrywek HALP. Wręczenie pucharów odbyło się w obecności kibiców zgromadzonych na trybunach hali OSiR. Do 17. edycji rozgrywek zgłosiły się 24 drużyny. Ich barwy (...)

Czytaj więcej


Avivy kropka nad "i" - 12.03.2018

Dwanaście meczów i dwanaście zwycięstw. Aviva Zjednoczeni, prawdopodobnie jako pierwsza drużyna w historii, wygrała komplet spotkań na najwyższym szczeblu rozgrywek HALP. W niedzielę pokonała obrońców tytułu. Mecz z Nauką Jazdy Rondo, mimo że o pietruszkę, był zacięty do (...)

Czytaj więcej


Ta ostatnia niedziela... - 11.03.2018

Dziś finałowa odsłona 17. edycji naszych rozgrywek. To ostatnia okazja, by powalczyć w hali o ligowe punkty. I choć większość kart zostało już odsłoniętych, kilka niewiadomych pozostało. Dziś okaże się, kto znajdzie się na podium w Superlidze i na jej zapleczu oraz kto będzie (...)

Czytaj więcej


Gramy o czterocyfrówkę! - 10.03.2018

Przewidzieliśmy bramkę dla zdobywcy 1000. gola w rozgrywkach. Czy padnie? Wszystko w waszych rękach... a raczej nogach. Dotychczas odnotowaliśmy 929 bramek. Doliczając do tego pięć goli za niedzielny walkower w starciu Mundurowych z Monolitem, licznik bije od liczby 934. Czy 10 (...)

Czytaj więcej


"Truskaweczka na torcie" - 10.03.2018

To będzie przysłowiowa wisienka albo - jak kto woli - truskaweczka na torcie. W niedzielę starcie Avivy Zjednoczonych i Nauki Jazdy Rondo, czyli dwóch najlepszych ekip w Halowej Amatorskiej Lidze Piłkarskiej. Nikt i nic nie zmieni już pozycji obu ekip na finiszu rozgrywek. Aviva wraca na (...)

Czytaj więcej


Kosmetyczne zmiany w niedzielę - 08.03.2018

Z przyczyn organizacyjnych, nastąpiły kosmetyczne zmiany w godzinach kilku niedzielnych spotkań. Zaczynamy, bez zmian, o 15.00, a ostatni mecz - konfrontacja nowego mistrza z wicemistrzem, czyli Avivy Zjednoczonych z Nauką Jazdy Rondo - o 20.15. Dokładne godziny wszystkich spotkań są (...)

Czytaj więcej


Głosowanie zakończone, najlepsi wybrani - 07.03.2018

Dziękujemy za wszystkie głosy oddane na najlepszych zawodników i bramkarzy we wszystkich ligach. Wśród nominowanych nie zabrakło zdecydowanych faworytów, ale mieliśmy też sytuacje, że o ostatecznym wyborze decydowały pojedyncze punkty. Pozostaje jeszcze kwestia rozstrzygnięcia (...)

Czytaj więcej


Wypocone zwycięstwa - 06.03.2018

W poniedziałek, w zaległych meczach, triumfowały drużyny, które zagrały bez zmienników. Mowa o Avivie i Darelu. Aviva udanie rozpoczęła mecz z Klinkierem. Prowadziła już 4:0, ale jeszcze przed przerwą Klinkier zdobył honorowe trafienie. Po zmianie stron dalej odrabiał straty - (...)

Czytaj więcej


Poniedziałkowy szlagier - 05.03.2018

Rozgrywki Halowej Amatorskiej Ligi Piłkarskiej w Stargardzie dobiegają końca. W przyszły weekend ostatnia kolejka, a dziś zaległe mecze Superligi i II ligi. O 20.15 starcie Kalmara z Darelem, a o 20.50 pojedynek drużyn Klinkier Grzelak i Aviva Zjednoczeni, czyli odwiecznych rywali. Ci (...)

Czytaj więcej


Komunikat nr 11/2017-2018 - 05.03.2018

Kamil Bartoszyński (Klinkier Grzelak) - absencja w 2 meczach za czerwoną kartkę w spotkaniu 13. kolejki Superligi z drużyną Nauka Jazdy Rondo. Artur Kościukiewicz (Pizzeria 105/TDM) - absencja w 1 meczu za czerwoną kartkę w spotkaniu 13. kolejki Superligi z drużyną eRkomp. Drużyna (...)

Czytaj więcej


"Punkty oddam za darmo" - 05.03.2018

Aż trzy niedzielne mecze nie odbyły się z uwagi na niestawiennictwo drużyn. Punkty za darmo oddały drużyny: OSC, Mundurowi i Monolit/Towarzystwo Przyjaciół Żubra... Walkowery w końcówce sezonu to zmora rozgrywek amatorskich. Dzieje się tak niemal każdego roku. Szkoda, bo (...)

Czytaj więcej


13. kolejka - 04.03.2018

Przed nami przedostatnia, 13. kolejka rozgrywek HALP. Rywalizacja rozpocznie się o godz. 15.35. Mecz zaplanowany o 15.00 (OSC - Efekt) nie odbędzie się z uwagi na absencję graczy OSC. Walkowera oddają też Mundurowi (mecz z ekipą BudPak/Sinus.Net). Kierowników informujemy o oddawaniu (...)

Czytaj więcej


Wybieramy najlepszych - 03.03.2018

Wybieramy najlepszego zawodnika i bramkarza w Superlidze, I i II lidze. Zasady głosowania są takie same jak w poprzednich latach. Kierownik drużyny dokonuje wyboru trzech najlepszych zawodników ze swojej ligi (według punktacji 3,2 i 1 pkt.) i dodatkowo jednego bramkarza. Wśród tych czterech (...)

Czytaj więcej


Klinkier - Aviva w poniedziałek - 02.03.2018

Z uwagi na brak dyspozycyjnych, doswiadczonych sędziów w sobotni wieczór, mecz Klinkier Grzelak - Aviva Zjednoczeni zostaje przesunięty na poniedzialek na godz. (...)

Czytaj więcej


BudPak/Sinus.Net i Zamet w Superlidze! - 28.02.2018

Kolejne karty odkryte! Do Superligi awansowały drużyny BudPak/Sinus.Net i Zamet. Między nimi rozegra się jeszcze batalia o najwyższe miejsce. W dwumeczu lepszy jest BudPak. Wczoraj rozegrane zostały dwa mecze, które przesądziły o tym, kto uzyskał przepustkę do Superligi. Zamet pokonał (...)

Czytaj więcej


Wtorek z ligą - 27.02.2018

Dziś odrabiamy kolejne zaległości w I lidze. Zamet gra z Meliorantami, a Papirus II - z Metabo. Jednocześnie informujemy, że w przypadku chęci lub konieczności przełożenia jakiegokolwiek meczu 13. kolejki (z niedzieli, 4 marca) lub rozegrania awansem spotkania ostatniej, 14. kolejki (z (...)

Czytaj więcej


Komunikat nr 10/2017-2018 - 27.02.2018

Drużyna Monolit/Towarzystwo Przyjaciół Żubra, zgodnie z pkt. 14 rozdz. "System i zasady rozgrywek" regulaminu HALP Stargard, zostaje ukarana odjęciem jednego punktu. Weryfikacja tabeli nastąpi po zakończeniu rozgrywek. (...)

Czytaj więcej


Meliorantów obrona przed spadkiem - 26.02.2018

Drużyna z Krąpiela dwoi się i troi, by zachować status pierwszoligowca. W weekend zdobyła komplet sześciu punktów. Melioranci pokonali Samych Swoich, a dzień później Mundurowych. Olbrzymia w tym zasługa Tomasza Piotrowskiego, który w obu spotkaniach zdobywał hat-tricki. Obecnie, z (...)

Czytaj więcej


Plan na ten weekend - 24.02.2018

Trzy mecze dzisiaj, kolejnych dziewięć jutro - to plan na ten weekend. Ekipy pierwszoligowe, z uwagi na zaległe mecze, wybiegną na parkiet dwa razy. Jest zatem okazji do poprawienia zdobyczy punktowych i miejsc w (...)

Czytaj więcej


Wspomnienie Arka Zająca... - 21.02.2018

Miłośników piłki nożnej zapraszamy w najbliższą sobotę do hali OSiR. O godz. 9.00 startują zmagania w ramach II Memoriału Arkadiusza Zająca. W turnieju ku pamięci śp. Arka wystąpi 9 drużyn: Pogoń Szczecin, Sokół Pyrzyce, Zorza Dobrzany, Dąbrovia Stara Dąbrowa, Pogoń Połczyn (...)

Czytaj więcej


Terminy na zaległości - 20.02.2018

Informujemy, że dwa niedzielne mecze (Kalmar - Darel i Klinkier Grzelak - Aviva Zjednoczeni) zostały przełożone. Wyznaczono nowy termin: sobota, 3 marca. W związku z powyższym, w niedzielę rozpoczynamy granie nieco później - o 15.35, a kończymy pół godziny wcześniej niż w harmonogramie (...)

Czytaj więcej


Faworyci w opałach - 19.02.2018

Niemałe problemy ze zdobyciem kompletu punktów miały w niedzielę czołowe ekipy Superligi. Summa summarum, Klinkier, Rondo i Aviva dopięły swego. Niedzielną, 11. kolejkę Superligi rozpoczęło starcie Keramzytu z Klinkierem. Bojowo nastawiona ekipa Tomasza Romanowskiego prowadziła już (...)

Czytaj więcej


Dwa dni emocji - 17.02.2018

W ten weekend gramy komplet spotkań 11. kolejki oraz - dodatkowo - zaległe starcie w II lidze. Zapraszamy, sportowe emocje (...)

Czytaj więcej


Mecze ze środy w sobotę - 13.02.2018

Na wnioski drugoligowych drużyn, środowe mecze zostały odwołane (wszystko wskazuje na to, że z uwagi na... Walentynki). Wyznaczono termin zastępczy - sobota, 17 lutego. Godziny meczów pozostały te same jak w przypadku środowych spotkań. Jednocześnie, z uwagi na powyższe zmiany, mecze I (...)

Czytaj więcej


Podwójna korona - 13.02.2018

Ten sezon należy do Avivy. W styczniu zwycięstwo w Pucharze Ligi, a teraz tytuł mistrzowski. Zdumiewający jest fakt, że Aviva - choć rok w rok plasuje się w ścisłej czołówce ligi - ostatni raz triumfowała w sezonie 2012/2013. Teraz powtórzyła wyczyn sprzed pięciu lat! I zrobiła to w (...)

Czytaj więcej


I mamy mistrza! - 12.02.2018

Dokładnie na miesiąc przed końcem rozgrywek, tytuł mistrzowski wywalczyła drużyna Aviva Zjednoczeni. Tak szybkiego rozstrzygnięcia nie było chyba nigdy w historii. Aviva wygrała wszystkie dotychczasowe 9 spotkań w Superlidze. Dokładając do tego komplet siedmiu wygranych w Pucharze (...)

Czytaj więcej


Przed nami 10. kolejka - 11.02.2018

Prawie w komplecie odbędą się w niedzielę mecze wszystkich lig. Swój mecz z Meliorantami, z uwagi na zaplanowany sparing, przełożył tylko Zamet. W I i II lidze ciekawe starcia drużyn z drugich i trzecich miejsc. Początek niedzielnej rywalizacji w HALP-ie o godz. 15.00. (...)

Czytaj więcej


Zdekompletowani Mundurowi - 11.02.2018

Nie udało się dokończyć ostatniego sobotniego spotkania o punkty w I lidze. Mecz Mundurowych z Zametem trwał 13,5 minuty. Z powodu problemów kadrowych, Mundurowi przystąpili do meczu w 3-osobowym składzie. Rywale z Zametu nie ściągnęli z boiska, dla równowagi, dwóch graczy. Zrobili (...)

Czytaj więcej


Wyjątkowo w sobotę - 10.02.2018

Dzisiaj mecze 9. kolejki I i II ligi, które nie mogły odbyć się w zeszłą niedzielę. Ale i dzisiaj kilka spotkań zostało odwołanych. Z wnioskami o przełożenie swoich meczów zwrócili się przedstawiciele Providenta, Samych Swoich, Papirusu II i drużyny (...)

Czytaj więcej


Kolejne zmiany w terminarzu - 07.02.2018

Z przyczyn niezależnych od nas, nastąpiły kolejne zmiany w harmonogramie rozgrywek HALP. Powodem są przesunięcia w terminarzu gier Spójni Stargard i konieczność udostępniania hali na treningi i mecz koszykarzy. W sobotę, 10 lutego hala będzie udostępniona dopiero po nieplanowanym (...)

Czytaj więcej


Komunikat nr 9/2017-2018 - 06.02.2018

Kamil Jankowski (Keramzyt System) - absencja w 3 meczach za czerwoną kartkę w spotkaniu 9. kolejki Superligi z drużyną (...)

Czytaj więcej


Dwóch aktorów lidera - 05.02.2018

Po trzy gole zdobyli w niedzielę Kamil Kapczyński i Patryk Kurant. Ich Aviva, dzięki tym trafieniom, odniosła kolejne zwycięstwo w Superlidze. Poza Avivą, skromną wygraną zanotował eRkomp, a w starciu Pizzerii z Rondem padł remis 3:3. W zaległym spotkaniu II ligi Kalmar pokonał (...)

Czytaj więcej


Gramy tylko wieczorem - 04.02.2018

Dzisiejsze granie zaczynamy dopiero o 19.40 (wcześniej, o 17.00 zapraszamy was na spotkanie Spójni Stargard z Polfarmexem Kutno). Na początek jedno zaległe starcie II ligi, a następnie trzy mecze Superligi. Pauzować będzie Klinkier Grzelak. (...)

Czytaj więcej


Kalmar - Starówka przed Superligą - 03.02.2018

W niedzielę odbędzie się jedno zaległe spotkanie. Na parkiet wybiegną gracze drużyn Kalmar i Starówka. Początek meczu o 19.40. Inne zaległe spotkanie, Zamet - Metabo odbędzie się w terminie późniejszym. Dokładną datę podamy (...)

Czytaj więcej


Komunikat nr 8/2017-2018 - 02.02.2018

Z uwagi na rezygnację drużyny Kubera Tynki-Posadzki z udziału w rozgrywkach HALP Stargard, podjęto następujące decyzje: - zgodnie z pkt. 16 rozdz. "System i zasady rozgrywek" regulaminu HALP Stargard, wyniki dotychczasowych meczów z udziałem drużyny Kubera Tynki-Posadzki, wraz ze (...)

Czytaj więcej


Top United Kabe & Kerakoll pod nowym szyldem - 01.02.2018

Drużyna Top United Kabe & Kerakoll zmienia nazwę. Od teraz będzie występować w rozgrywkach II ligi HALP Stargard jako Mapei (...)

Czytaj więcej


Ostatnie pożegnanie Grzegorza Szuberta - 31.01.2018

Klub Orkan Suchań pogrążony w żałobie. Nie żyje Grzegorz Szubert, wieloletni i zasłużony piłkarz tego klubu, prezes, działacz społeczny, człowiek, którego śmiało można nazwać jedną z legend Orkana. W przeszłości grywał także w naszej lidze. W tym sezonie był co prawda (...)

Czytaj więcej


Szalony mecz w Superlidze - 29.01.2018

Za nami pierwsza, choć niepełna kolejka runda rundy rewanżowej. Niespodziewane zwroty akcji miały miejsce w starciu Pizzerii 105/TDM z Klinkierem. "Na papierze" faworytem wydawał się być Klinkier. Aczkolwiek drużynie tej w ostatnim czasie zwyczajnie nie idzie. Porażka - jeszcze w grudniu (...)

Czytaj więcej


Zaczynamy rundę rewanżową! - 28.01.2018

Jesteśmy na półmetku tegorocznego sezonu rozgrywek HALP. Dziś rozpoczynamy drugą rundę, która potrwa do połowy marca. Dziś też mija termin zgłaszania nowych zawodników i dokonywania transferów. Informujemy, iż czas na zgłaszanie nowych graczy i pozyskiwanie zawodników z innych (...)

Czytaj więcej


Z 4 na 10 lutego! - 27.01.2018

Z uwagi na niedzielny mecz koszykarzy Spójni, spotkania I i II ligi HALP Stargard zaplanowane na 4 lutego zostają w komplecie przełożone na sobotę, 10 lutego. Pierwszy mecz o 17.20. Kolejność gier pozostaje ta sama. Z kolei spotkania 9. kolejki Superligi, zaplanowane na 4 lutego, odbędą (...)

Czytaj więcej


Terminarze na drugą rundę - 26.01.2018

Publikujemy harmonogram rundy rewanżowej we wszystkich ligach. Gramy, niezmiennie, w każdą niedzielę od 15.00. W przypadku jakichkolwiek zmian, będziemy o nich informować na bieżąco. Terminarz rozgrywek - II runda (...)

Czytaj więcej


Dwa niedzielne mecze przełożone - 25.01.2018

Na wniosek drużyn Starówka (II liga) i Metabo (I liga), najbliższe mecze tych zespołów zostały przełożone. Nowe terminy zostaną podane wkrótce do wiadomości. Jednocześnie informujemy, iż zaszły kosmetyczne zmiany w niedzielnym harmonogramie (pierwsze spotkania przesunięto o pół (...)

Czytaj więcej


Konfrontacji mistrzów nie będzie - 24.01.2018

Turniej Mistrzów, który w najbliższy weekend, po raz trzeci z rzędu, miał się odbyć w Kamieniu Pomorskim, został odwołany. Taką decyzję podjął przedstawiciel tamtejszego MOSiR-u. Jednym z głównych powodów jest... brak mistrzów. A to m.in. ze względu na fakt, iż kilka lig w (...)

Czytaj więcej


Komunikat nr 7/2017-2018 - 23.01.2018

Michał Dutkowski (Melioranci Krąpiel) - absencja w 1 meczu za czerwoną kartkę w spotkaniu 7. kolejki I ligi z drużyną BudPak/Sinus.Net. Marcin Kaczan (Provident) - absencja w 1 meczu za czerwoną kartkę w spotkaniu 7. kolejki II ligi z drużyną Kalmar. Drużyna Kubera Tynki-Posadzki, (...)

Czytaj więcej


Czas na transfery! - 22.01.2018

Otwarte zostaje tzw. okienko transferowe. Począwszy od dziś do najbliższej niedzieli, czyli do czasu rozpoczęcia rundy rewanżowej rozgrywek, można dokonywać roszad w składach drużyn. Możliwe jest przechodzenie zawodników pomiędzy zespołami. To także ostatni dzwonek, by dopisywać (...)

Czytaj więcej


Kolosalna przewaga Avivy - 22.01.2018

Aż 9 oczek przewagi ma prowadząca w tabeli Superligi Aviva. Tak ogromnej różnicy na półmetku rozgrywek nie było chyba nigdy. W niedzielę rozegrano ostatnią kolejkę pierwszej rundy rozgrywek na wszystkich szczeblach. Aviva w hicie kolejki pokonała Naukę Jazdy Rondo 5:1. Rywale objęli (...)

Czytaj więcej


Kolejny pojedynek na szczycie - 21.01.2018

Dziś ostatnia kolejka pierwszej rundy rozgrywek HALP na wszystkich szczeblach. W Superlidze kolejne arcyciekawe starcie. Tym razem naprzeciw sobie staną finaliści Pucharu Ligi i główni pretendenci do tytułu mistrzowskiego, Aviva Zjednoczeni i Nauka Jazdy Rondo. W Pucharze górą była Aviva, (...)

Czytaj więcej


Najbliższych meczów nie przekładamy - 16.01.2018

Informujemy, że zgodnie z pkt. 6 rozdz. "System i zasady rozgrywek" regulaminu HALP Stargard, nie ma możliwości przekładania meczów ostatnich kolejek pierwszej i drugiej rundy w każdej klasie rozgrywkowej. Rozegranie meczu awansem w tym przypadku również nie wchodzi w grę - z uwagi na brak (...)

Czytaj więcej


Komunikat nr 6/2017-2018 - 16.01.2018

Mariusz Grzelak (Klinkier Grzelak) - absencja w 1 meczu za czerwoną kartkę w spotkaniu 6. kolejki Superligi z drużyną Nauka Jazdy Rondo. Damian Pianowski (Granit Owczarek) - absencja w 1 meczu za czerwoną kartkę w spotkaniu 6. kolejki Superligi z drużyną Keramzyt System. Rada Ligi HALP (...)

Czytaj więcej


Nokaut! - 15.01.2018

Przebieg meczu na szczycie Superligi zaskoczył wszystkich. Broniąca tytułu Nauka Jazdy Rondo pokonała Klinkier Grzelak aż 7:0! Takiego scenariusza nie przewidział chyba nikt. Rondo już do przerwy prowadziło z rywalami 4:0, a po zamianie stron zadawało kolejne ciosy. Przy stanie 5:0, (...)

Czytaj więcej


Hity na dwóch szczeblach - 14.01.2018

Po przerwie świąteczno-noworocznej, wracamy do walki o punkty w lidze. Na start w nowym roku hitowe pojedynki w Superlidze i I lidze. Na najwyższym szczeblu konfrontacja Klinkieru z Nauką Jazdy Rondo. Drużyny te zajmują odpowiednio 2. i 3. pozycję. W sezonie 2016/2017 górą było Rondo. (...)

Czytaj więcej


Płatność do 17 stycznia - 11.01.2018

Zgodnie z pkt. 2 rozdz. "Warunki uczestnictwa" regulaminu HALP Stargard, w przyszłą środę (17 stycznia) upływa termin płatności drugiej raty za udział w lidze. Dotyczy to 15 z 24 drużyn, które wybrały sposób ratalny. Wpłaty gotówką można uregulować w dziale księgowości w (...)

Czytaj więcej


Komunikat nr 5/2017-2018 - 10.01.2018

W związku z incydentem podczas meczu fazy grupowej Pucharu Ligi HALP Zamet - Aviva Zjednoczeni, zwołane zostaje posiedzenie Rady Ligi na dzień 14 stycznia (niedziela) na godz. 17.30 w hali OSiR. Do czasu podjęcia przez Radę Ligi oficjalnej decyzji, zawodnik Tomasz Bukowski zostaje zawieszony w (...)

Czytaj więcej


Dziękujemy darczyńcom! - 09.01.2018

Podczas Pucharu Ligi HALP zebraliśmy łącznie 118 kg karmy dla psów i kotów. Pożywienie zostało dziś dostarczone do stargardzkiego Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt. Dziękujemy wszystkim tym, którzy przyłączyli się do akcji. (...)

Czytaj więcej


Fenomen Avivy - 09.01.2018

Aviva Zjednoczeni - drużyna godna wyróżnienia. Od lat toczy "świętą wojnę" z Klinkierem, od niedawna szyki krzyżuje im także Nauka Jazdy Rondo, a wcześniej m.in. Tadmar (obecnie jako Pizzeria 105/TDM). Jako pierwsza, w grudnia 2010 roku zdobyła zacne trofeum za zwycięstwo w Pucharze (...)

Czytaj więcej


Aviva numerem jeden! - 08.01.2018

Bez niespodzianek w grupie finałowej Pucharu Ligi HALP. Do najlepszej trójki awansowały trzy ekipy z Superligi, a numerem jeden okazała się Aviva Zjednoczeni. To trzeci triumf Avivy w rozgrywkach pucharowych. Niedzielne mecze, o dziwo, w większości miały jednostronny przebieg. Nie (...)

Czytaj więcej


Sypnęło niespodziankami! - 07.01.2018

Puchar jak to puchar - rządzi się swoimi prawami. I znów mieliśmy tego potwierdzenie. Podczas pierwszego dnia rozgrywek Pucharu Ligi HALP sypnęło niespodziankami. Za burtą znalazły się trzy zespoły Superligi, w tym czterokrotny triumfator rozgrywek pucharowych - Klinkier Grzelak! (...)

Czytaj więcej


Oni byli pierwsi... - 06.01.2018

Dziś zaczynamy dwudniową rywalizację w Pucharze Ligi HALP. Historia turnieju sięga grudnia 2010 roku. Wtedy, jeszcze przed świętami Bożego Narodzenia, rozegrano I edycję tych zawodów. Triumfowała drużyna Aviva CU Zjednoczeni (na zdjęciu). Potem ekipa Marka Słomy zwyciężyła w Pucharze (...)

Czytaj więcej


Warunki uczestnictwa - 05.01.2018

Informujemy, iż w Pucharze Ligi obowiązuje te same warunki uczestnictwa co w rozgrywkach Superligi, I i II ligi HALP Stargard. Zgodnie z pkt. 3 i 4 rozdz. "Warunki uczestnictwa", zgłoszeni zawodnicy muszą mieć ukończone 18 lat oraz nie mogą być zgłoszeni na sezon 2017/2018 w drużynach (...)

Czytaj więcej


Krótko o zasadach - 05.01.2018

Informujemy, że w Pucharze Ligi gramy według przepisów gry obowiązujących w rozgrywkach HALP. To samo dotyczy klasyfikacji drużyn w tabelach. Ewentualne czerwone kartki wykluczać będą zawodnika z gry na minimum jeden mecz turniejowy. Z uwagi na inny czas gry niż w rozgrywkach, zmianie (...)

Czytaj więcej


Potrafimy pomagać! - 04.01.2018

W weekend, podczas Pucharu Ligi HALP, zbierać będziemy karmę dla zwierząt ze stargardzkiego schroniska. To kolejna akcja charytatywna, która - w co nie wątpimy - zakończy się powodzeniem. Wszystkie poprzednie szlachetne inicjatywy okrzyknięto sukcesem. Nie można nie przypomnieć (...)

Czytaj więcej


Puchar ze wsparciem - 03.01.2018

Prezentujemy oficjalny plakat Pucharu Ligi HALP. W tym roku, tak jak wielokrotnie w przeszłości, turniejowi towarzyszyć będzie akcent charytatywny. Wśród uczestników zawodów prowadzona będzie zbiórka na rzecz Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Stargardzie. Potrzebna jest przede (...)

Czytaj więcej


Sportowego roku 2018! - 01.01.2018

Na nowy, 2018 rok życzymy Wam optymizmu, wszelkiej pomyślności oraz wielu niezapomnianych, sportowych przeżyć. Niech emocji związanych czy to z mundialem w Rosji, czy ze stargardzką ligą, nie (...)

Czytaj więcej


Kto z kim w grupie... - 29.12.2017

Znamy już składy grup Pucharu Ligi HALP. Rozgrywki w tej edycji toczyć się będą w nowej, prawdopodobnie ciekawszej i bardziej sprawiedliwej formule. Czeka nas łącznie 13 godzin emocji! W turnieju obligatoryjnie biorą udział wszystkie drużyny zgłoszone do rozgrywek HALP na sezon (...)

Czytaj więcej


Transmisja live z losowania - 29.12.2017

Na profilu HALP Stargard na Facebooku, w miarę technicznych możliwości, przeprowadzimy transmisję z losowania. Video będzie dostępne dla każdego użytkownika. Możemy zdradzić, że rywalizacja odbywać się będzie w grupach. (...)

Czytaj więcej


Puchar po nowemu - więcej grania - 28.12.2017

Już jutro (tj. piątek) losowanie Pucharu Ligi HALP. Zainteresowanych zapraszamy na godz. 14.00 do sali konferencyjnej Hotelu 104. Puchar Ligi, tak jak zapowiadaliśmy, rozłożony został na dwa dni. Zarówno w sobotę, 6 stycznia, jak i dzień później, w niedzielę, rywalizacja rozpoczynać (...)

Czytaj więcej


Świąteczny czas... - 23.12.2017

Radosnych i spokojnych świąt Bożego Narodzenia oraz pięknych sportowych akcentów w nadchodzącym, 2018 roku - wszystkim uczestnikom, sędziom i miłośnikom rozgrywek Halowej Amatorskiej Ligi Piłkarskiej życzy OSiR Stargard Sp. z (...)

Czytaj więcej


Zagrają dla Lucka! - 22.12.2017

Jutro (tj. sobota) Charytatywny Halowy Turniej Piłki Nożnej "Gramy dla Lucka". W zawodach wezmą udział 24 drużyny, w szeregach których nie zabraknie zawodników występujących w rozgrywkach HALP Stargard. Turniej, będący też formą świątecznego festynu, trwać będzie cały dzień. (...)

Czytaj więcej


Komunikat nr 4/2017-2018 - 19.12.2017

Bartosz Przekopowicz (Normalne Chłopaki) - absencja w 1 meczu za czerwoną kartkę w spotkaniu 5. kolejki II ligi z drużyną Efekt. Kamil Bartoszyński (Klinkier Grzelak) - absencja w 2 meczach za czerwoną kartkę w spotkaniu 5. kolejki Superligi z drużyną Aviva Zjednoczeni. Powyższe (...)

Czytaj więcej


Mecze "na styku" - 18.12.2017

Większość niedzielnych spotkań kończyło się remisami bądź jednobramkowymi zwycięstwami. W meczu na szczycie Aviva lepsza od Klinkieru. Mecz 5. kolejki ułożył się dla Avivy idealnie. Po kilku minutach było już 2:0, po golach Patryka Kuranta i Konrada Jankowskiego. W drugiej (...)

Czytaj więcej


Pojedynek odwiecznych rywali - 17.12.2017

Ostatnie w tym roku, przedświąteczne granie czas zacząć. Start 5. serii spotkań o godz. 15.00. Na początek II liga, w ramach której trzeci w tabeli Darel będzie starał się urwać punkty prowadzącemu Kalmarowi. W I lidze liderujący Zamet zmierzy się z ostatnim Monolitem. Natomiast hitem (...)

Czytaj więcej


Zagubione rękawice - 13.12.2017

W niedzielę, po meczu Papirus II - Mundurowi, w szatni pozostawiono rękawice bramkarskie 4keepers. Należą one do jednego z zawodników, który dla znalazcy przewidział nagrodę. Tel. kontaktowy: 723 883 672. Z góry dziękujemy za pomoc w odnalezieniu zguby. (...)

Czytaj więcej


Komunikat nr 3/2017-2018 - 12.12.2017

Drużyna Monolit/Towarzystwo Przyjaciół Żubra, zgodnie z pkt. 14 rozdz. "System i zasady rozgrywek" regulaminu HALP Stargard, zostaje ukarana odjęciem jednego punktu. Weryfikacja tabeli nastąpi po zakończeniu pierwszej i drugiej rundy rozgrywek. (...)

Czytaj więcej


Przegrywali, a wygrali - 11.12.2017

Niedzielne mecze były dowodem na to, że walczyć należy do końca. W ostatnich minutach rozstrzygały się wyniki kilku spotkań. Niespodzianek nie brakowało. Zespół eRkomp po raz kolejny chciał napsuć krwi faworytom. Prowadził z mistrzem, Nauką Jazdy Rondo 2:0, ale korzystnego wyniku (...)

Czytaj więcej


Debiut kobiety z gwizdkiem! - 10.12.2017

Po przerwie, wracamy na parkiet hali OSiR. Dziś komplet 12 spotkań. Niewątpliwie na uwagę zasługuje... obsada sędziowska. Dziś w rozgrywkach HALP zadebiutuje sędzina Joanna Pondo. Wspólnie z sędzią Patrykiem Nowickim poprowadzi mecze od 15.00 do 18.30. Życzymy powodzenia! Zamieszczamy (...)

Czytaj więcej


O przekładaniu meczów - 10.12.2017

W związku z wnioskami i pytaniami o przekładanie spotkań, informujemy, że regulamin jasno określa tę kwestię. Zgodnie z pkt. 4-6 rozdz. "System i zasady rozgrywek", każdej drużynie przysługuje prawo do przełożenia jednego meczu w całym sezonie. O zamiarze przełożenia meczu należy (...)

Czytaj więcej


Komunikat nr 2/2017-2018 - 06.12.2017

Dawid Kania (Efekt) - absencja w 1 meczu za czerwoną kartkę w zaległym spotkaniu 2. kolejki II ligi z Kalmarem. Wyniki meczów Kubera Tynki-Posadzki - Klinkier Grzelak (1:4) i Nauka Jazdy Rondo - Kubera Tynki-Posadzki (4:2) zweryfikowane jako walkowery 5:0 na korzyść drużyn Klinkier Grzelak (...)

Czytaj więcej


Dwa remisy i... prawie remis - 05.12.2017

Poniedziałkowe, zaległe mecze oscylowały wokół remisów. Dwa z trzech spotkań zakończyły się ostatecznie podziałem punktów. Wczorajsze granie rozpoczął mecz drugoligowców z Efektu i Kalmaru. Pierwszy na listę wpisał się... bramkarz Efektu, Sebastian Maciejewski, który zdobył (...)

Czytaj więcej


Odrabiamy zaległości - 04.12.2017

Dziś dodatkowa porcja HALP-owych emocji. Od 20.15 zaległe mecze każdego szczebla. Kolejne pełne serie spotkań w najbliższą niedzielę. (...)

Czytaj więcej


Zaległe mecze 4 grudnia - 29.11.2017

Zaległe mecze (po jednym z każdej ligi) zostaną rozegrane wyjątkowo w poniedziałek, 4 grudnia. O 20.15 Efekt zagra z Kalmarem, o 20.50 Keramzyt System z Kuberą Tynki-Posadzki, a o 21.25 Monolit/Towarzystwo Przyjaciół Żubra z Papirusem II. Jednocześnie przypominamy, że w weekend 2-3 (...)

Czytaj więcej


Praca - ogłoszenie - 28.11.2017

Zatrudnimy do pracy, nieodpłatnie, samorealizujących się i potrafiących sprzątać po sobie mężczyzn. Doświadczenie w branży nie jest wymagane, ale mile widziana jest umiejętność w posługiwaniu się miotłą, szufelką i mopem. Od kandydatów oczekujemy solidnego zaangażowania, (...)

Czytaj więcej


Gole w debiutach - 27.11.2017

W rozegranej w niedzielę 3. kolejce HALP nie brakowało ciekawych spotkań. Nawet te w niższych ligach poziomem nie odstawały od pojedynków w Superlidze. Ostre strzelanie urządził sobie drugoligowy Kalmar, który znacząco się wzmocnił. Czterech nowych graczy zdobyło 7 z 8 bramek w (...)

Czytaj więcej


Przed nami 3. kolejka - 26.11.2017

O 15.00 rozpoczynamy kolejną, 3. już serię spotkań rozgrywek HALP. Ligowe granie rozpocznie mecz Normalnych Chłopaków z Kalmarem. Ciekawe pojedynki szykują się głównie w Superlidze. Jedno z 12 zaplanowanych na dziś spotkań, na wniosek drużyny Monolit/Towarzystwo Przyjaciół Żubra, (...)

Czytaj więcej


Auto-Handel pod nowym szyldem - 22.11.2017

Drużyna Auto-Handel zmienia nazwę. Od teraz będzie występować w rozgrywkach Superligi HALP Stargard jako Granit Owczarek. (...)

Czytaj więcej


Komunikat nr 1/2017-2018 - 21.11.2017

Kacper Szczygielski (OSC) - absencja w 1 meczu za czerwoną kartkę w spotkaniu 2. kolejki II ligi z (...)

Czytaj więcej


Mecze planowo rozegrane - 20.11.2017

Za nami mecze 2. kolejki HALP. Obyło się bez walkowerów. Wszystkie drużyny, do czasu rozpoczęcia swoich meczów, wywiązały się z regulaminowego obowiązku zapłaty wpisowego. W niektórych przypadkach, podobnie jak przed tygodniem, zespoły zagrały w 5-osobowych składach, bez (...)

Czytaj więcej


Gramy 2. kolejkę - 19.11.2017

O 15.35 rozpocznie się dzisiejszy maraton. Drugą kolejkę otworzą Normalne Chłopaki i Top United Kabe & Kerakoll. W sumie rozegranych zostanie 11 spotkań. Do gry dołączają Keramzyt System i Kubera Tynki-Posadzki, które to zespoły w 1. kolejce pauzowały. Kierownicy/kapitanowie drużyn (...)

Czytaj więcej


Dziś mija termin płatności - 17.11.2017

Informujemy, że dziś mija termin płatności za rozgrywki HALP. Na tę chwilę (stan na godz. 10.00) z obowiązku uregulowania należności (w całości lub w połowie) wywiązało się 9 drużyn: Klinkier Grzelak, Provident, Sami Swoi, Normalne Chłopaki, Metabo, Darel, Mundurowi, Efekt i Kubera (...)

Czytaj więcej


Mecz Efekt - Kalmar przełożony - 16.11.2017

Spotkanie 2. kolejki Efekt - Kalmar (19 listopada, godz. 16.45), na wniosek drużyny Kalmar, zostało przełożone. Wobec powyższego, trzy pierwsze mecze rozpoczną się pół godziny później niż pierwotnie planowano (od (...)

Czytaj więcej


Terminarze - 15.11.2017

Dostępne są terminarze pierwszej rundy dla wszystkich klas rozgrywkowych. Informujemy, że w przypadku wystąpienia nieprzewidzianych i nieznanych na tę chwilę okoliczności (koncert, przesunięty mecz koszykarzy z soboty na niedzielę lub inne sportowe bądź niesportowe wydarzenie), (...)

Czytaj więcej


Zgłaszanie zawodników - 14.11.2017

Na Facebooku opublikowaliśmy post, pod którym możecie wymieniać się informacjami na temat spraw kadrowych. Zawodnicy, którzy szukają drużyn i drużyny, które szukają zawodników - prosimy o wiadomość w komentarzu. Pamiętajcie, że zgłaszanie nowych zawodników jest możliwe (...)

Czytaj więcej


Porażka obrońców tytułu na starcie - 13.11.2017

Za nami mecze inaugurujące nowy sezon. W kategorii sensacji należy uznać porażkę obrońców tytułu - Nauki Jazdy Rondo oraz rozmiary przegranej TDM z Klinkierem. Zaznaczmy na wstępie, że obie ekipy - i Rondo, i TDM - zagrały w niedzielę w 5-osobowych składach. Rywale nie mogli tego (...)

Czytaj więcej


Startujemy! - 12.11.2017

Meczem debiutujących drużyn OSC (Osiedle Chopina) z Providentem rozpoczniemy nowy sezon HALP. Dzisiejsze mecze rozpoczną się o godz. 15.35. W nowym sezonie w rozgrywkach wezmą udział 24 drużyny. Siedem będzie nowych. To sprawi, że liga stanie się jeszcze ciekawsza, a jej (...)

Czytaj więcej


Select bez zmian... - 11.11.2017

W nowym sezonie grać będziemy znanymi i lubianymi piłkami marki Select. Tym razem model Futsal Ekstraklasa. Jak na swojej oficjalnej stronie internetowej zapewnia Select: "Każda piłka do futsalu marki Select oparta jest na rewolucyjnej koncepcji z roku 1962, kiedy założyciel naszej firmy, (...)

Czytaj więcej


Zaglądajcie tutaj i na Facebooka - 10.11.2017

Nasza strona została już graficznie przygotowana do nowego sezonu. Niewykluczone, że w niektórych przeglądarkach wyświetla się wersja strony z poprzedniego sezonu. W tym celu należy kliknąć F5 ("odśwież") lub kombinację klawiszy Ctr + Shift + R. Strona będzie aktualizowane na (...)

Czytaj więcej


Abolicja - 10.11.2017

Informujemy, że na mocy ustaleń ze spotkania organizacyjnego z dn. 30.10.2017 r. podjęto decyzję o abolicji wobec zawieszonych zawodników. W nowym sezonie obowiązywać będą sankcje dyscyplinarne, zawarte w opublikowanym dziś regulaminie rozgrywek. Każdorazowo, po zakończeniu danej kolejki (...)

Czytaj więcej


Zasady płatności - ważne! - 09.11.2017

Informujemy, że opłata za udział w rozgrywkach w sezonie 2017/2018 wynosi - bez zmian - 833,33 zł netto. Do tego należy doliczyć VAT w wysokości odpowiadającej zakresowi świadczonej usługi, opisanej na fakturze: - wpisowe za udział w rozgrywkach HALP (VAT 8%) - łączny koszt 900 zł (...)

Czytaj więcej


Regulamin na sezon 2017/2018 - 09.11.2017

Publikujemy regulamin rozgrywek HALP Stargard na sezon 2017/2018. Uczestnicy zobowiązani są do zapoznania się z nim i przestrzegania go podczas trwania rozgrywek. Szczególną uwagę prosimy zwrócić na nowe zapisy dotyczące wślizgów i usystematyzowane przepisy w przypadku żółtych i (...)

Czytaj więcej


Harmonogram 1. kolejki - 08.11.2017

Przedstawiamy rozkład jazdy na najbliższą niedzielę. Zaczynamy ligą drugą, z udziałem aż siedmiu nowych ekip. Potem mecze starych znajomych z I ligi, a na deser trzy spotkania najwyższego szczebla. Trzy, bo jedno - na wniosek Keramzytu - zostało przełożone. Informujemy, że - tak jak (...)

Czytaj więcej


Mamy komplet! - 07.11.2017

Wreszcie możemy to oficjalnie potwierdzić! W nowym sezonie w rozgrywkach HALP wystąpią 24 drużyny, w tym aż 7 nowych! Rywalizacja odbywać się będzie w trzech ligach - po 8 drużyn na każdym szczeblu. Jeszcze dziś lub jutro opublikujemy terminarz spotkań 1. kolejki oraz regulamin (...)

Czytaj więcej


Formularz zgłoszeniowy do pobrania - 06.11.2017

Publikujemy formularz zgłoszeniowy w dwóch wersjach do pobrania. Kompletnie i czytelnie wypełniony formularz (z danymi i podpisami WSZYSTKICH zawodników i osób funkcyjnych) należy dostarczyć na pierwszy mecz swojego zespołu (tj. 12 listopada). Uwaga! Obowiązują tylko wzory formularzy (...)

Czytaj więcej


Aviva jednak gra! - 03.11.2017

Kolejna dobra informacja. Zbierze skład i wystartuje w rozgrywkach drużyna Aviva Zjednoczeni. To 22. zespół. Prosimy jeszcze o chwilę cierpliwości, gdyż czekamy na deklaracje 3 drużyn, w tym potencjalnie 1-2 nowych. Dopiero potem ustalimy system rozgrywania spotkań i podjęta zostanie (...)

Czytaj więcej


Dodatkowe zapisy - 31.10.2017

Z uwagi na działania podjęte w kierunku utworzenia trzech lig w zbliżającym się sezonie, ogłaszamy dodatkowy nabór dla nowych drużyn. Gwarantujemy dobrą zabawę i cotygodniową rywalizację, w miesiącach od listopada do marca, w największej i najbardziej komfortowej hali sportowej w (...)

Czytaj więcej


Będą kontrole i prawdopodobnie trzy ligi - 31.10.2017

Ponad dwie godziny trwało wczorajsze spotkanie organizacyjne przed nowym sezonem. Rozmawialiśmy o systemie rozgrywek, przepisach gry oraz o zachowaniu na trybunach. Powołano również nowy twór - tzw. radę ligi. W spotkaniu wzięli udział przedstawiciele 15 z 20 zgłoszonych ekip. Na nasze (...)

Czytaj więcej


Spotkanie organizacyjne w poniedziałek - 27.10.2017

Informujemy, że przedsezonowe spotkanie organizacyjne odbędzie się w poniedziałek, 30 października o godz. 19.00 w sali konferencyjnej Hotelu 104 przy ul. Pierwszej Brygady 1. Z uwagi na ważność omawianych spraw, prosimy o przybycie przedstawiciela każdego zgłoszonego do rozgrywek (...)

Czytaj więcej


Start 12 listopada - 23.10.2017

Dopiero w dniu dzisiejszym otrzymaliśmy ostatnie deklaracje kilku zespołów co do startu w nowym sezonie. Kalmar to ostatnia z ekip, która potwierdziła, że nie zagra w rozgrywkach z uwagi na problemy kadrowe. Spośród 22 ekip z poprzedniego sezonu, 14 potwierdziło chęć dalszej gry w (...)

Czytaj więcej


Kto zagra w nowym sezonie... - 18.10.2017

Kompletujemy listę drużyn, które wystartują w nowym sezonie HALP. Prosimy o jak najszybsze ostateczne deklaracje i ewentualne dodatkowe zgłoszenia nowych drużyn. Do dnia dzisiejszego udział w rozgrywkach HALP w nowym sezonie potwierdziły następujące drużyny: Nauka Jazdy Rondo (...)

Czytaj więcej


Ruszamy z zapisami - 09.10.2017

Startujemy z zapisami do rozgrywek Halowej Amatorskiej Ligi Piłkarskiej. Nadchodzący sezon będzie 17. w historii. Wzorem poprzednich lat, pierwszeństwo przy zapisach mają drużyny kontynuujące grę w rozgrywkach. Nowe drużyny zostaną dokooptowane tylko w przypadku wolnych miejsc. A liczba (...)

Czytaj więcej


MediaStar