OSiR Stargard HALP na Facebooku


Punkty beniaminków - 24.10.2016

Po pięć spotkań rozegrano w sobotę i niedzielę w ramach inauguracyjnych kolejek w Superlidze i I lidze HALP. Premierową bramkę w sezonie zdobył Norbert Krukowski z drużyny Keramzyt System. Z kolei liderem wśród strzelców po 1. kolejce jest Grzegorz Jawór z Metabo, który trafił do (...)

Czytaj więcej


Startujemy! - 22.10.2016

Dziś rusza 16. edycja rozgrywek HALP Stargard. W dwóch ligach zagrają 22 drużyny. Dziś o 18.30 rozpoczną się mecze I ligi, jutro o tej samej porze - spotkania Superligi. Wszystkie pojedynki rozgrywane będą w hali Ośrodka Sportu i Rekreacji, organizatora rozgrywek. Tytułu mistrzowskiego (...)

Czytaj więcej


Dezet-Plast rezygnuje - 21.10.2016

Z rozgrywek I ligi niespodziewaniie, po kilku latach gry, wycofał się Dezet-Plast Łukasz Makowski (wcześniej jako W Jedności Siła). W 1. kolejce miejsce tej drużyny zajmie pierwotnie pauzujący Hiab. O kolejnych decyzjach będziemy informować na bieżąco. (...)

Czytaj więcej


Harmonogram 1. kolejki - 19.10.2016

Podczas dzisiejszego spotkania w hali OSiR rozlosowaliśmy pary 1. kolejki spotkań w Superlidze i I lidze. Terminarze na całą rundę zasadniczą zostaną opublikowane w następnym tygodniu. Informujemy, że w rozgrywkach Superligi zagra 12 drużyn, natomiast w I lidze - 11 lub 12 (trwa nabór (...)

Czytaj więcej


Uwaga, kierownicy! - 19.10.2016

Kierowników, czyli najważniejsze osoby w każdej drużynie, prosimy o dopełnienie formalności. Do pierwszych spotkań, zaplanowanych na najbliższy weekend, prosimy o: - dostarczenie czytelnie wypełnionego formularza zgłoszeniowego (do pobrania poniżej i w dziale "pliki"). Wpisujemy tylko (...)

Czytaj więcej


HALP po nowemu - dużo zmian! - 19.10.2016

Kilka istotnych zmian czeka uczestników Halowej Amatorskiej Ligi Piłkarskiej. Radzimy, aby jeszcze przed startem rozgrywek zapoznać się z nowościami i przestudiować regulamin. Najważniejsza kwestia dotyczy likwidacji ligi oldbojów, do której zgłosiło się tylko 5 drużyn. Zespoły te (...)

Czytaj więcej


Spotkanie przedsezonowe - 18.10.2016

Informujemy, że jutro (tj. środa) o godz. 15.30 w hali OSiR odbędzie się spotkanie i losowanie terminarza na pierwszą kolejkę HALP. Start rozgrywek w najbliższą sobotę i niedzielę. Zapraszamy przedstawicieli drużyn. Szczegółowe informacje jutro po spotkaniu na FB i na halp.stargard.pl. (...)

Czytaj więcej


Kompletujemy - 11.10.2016

Informujemy, że zapisy na nowy sezon trwają do końca tego tygodnia. Rozgrywki ruszą najwcześniej 22-23 października. O szczegółach będziemy informować na bieżąco, po skompletowaniu wszystkich (...)

Czytaj więcej


Zapisy do 16. edycji - 04.10.2016

Ruszają zapisy do 16. edycji rozgrywek Halowej Amatorskiej Ligi Piłkarskiej, organizowanej przez OSiR Stargard. Rozgrywki ruszą najprawdopodobniej 15-16 października. Zapisy pod nr tel. 793 004 952 lub mailowo: (...)

Czytaj więcej


MediaStar