OSiR Stargard HALP na Facebooku
Start 12 listopada - 23.10.2017

Dopiero w dniu dzisiejszym otrzymaliśmy ostatnie deklaracje kilku zespołów co do startu w nowym sezonie. Kalmar to ostatnia z ekip, która potwierdziła, że nie zagra w rozgrywkach z uwagi na problemy kadrowe.

Spośród 22 ekip z poprzedniego sezonu, 14 potwierdziło chęć dalszej gry w Halowej Amatorskiej Lidze Piłkarskiej. Osiem innych ekip albo zrezygnowało, albo - mimo zapytań organizatora - nie dało żadnej odpowiedzi. W lidze zagra za to 6 nowych zespołów.
Informujemy, że start rozgrywek został przesunięty w czasie. Oczekiwanie na deklaracje kilku drużyn uniemożliwiały ustalenie ostatecznej liczby uczestników, wpisowego oraz systemu i harmonogramu gier. Ponadto inauguracja rozgrywek w listopadzie będzie z korzyścią dla większości zawodników, którzy w niedziele rozgrywają mecze w swoich klubach w niższych ligach. Jednocześnie chcieliśmy uniknąć sytuacji, że od razu po starcie rozgrywek, piłkarzy czekać będzie dwutygodniowa przerwa (w dniach 3-5 listopada w hali OSiR odbywa się coroczny turniej brydżowy, więc mecze i tak nie byłyby rozgrywane). Zatem założenie jest takie, że liga ruszy w niedzielę, 12 listopada. W dwóch ligach, zgodnie z aktualną sytuacją, wystąpi po 10 drużyn.
W przypadku nowych ekip, które rozpoczynają przygodę z HALP-em, obowiązuje bezzwrotna kaucja (na poczet wpisowego) w wysokości 300 zł. Należy ją wpłacić najpóźniej do piątku, 27 października w Biurze Obiektów Sportowych w hali OSiR. Brak wpłaty oznaczać będzie nieprzystąpienie drużyny do rozgrywek. Zabieg ten ma na celu uniknięcie sytuacji, że któraś z nowych drużyn w ostatniej chwili poinformuje o rezygnacji z uczestnictwa.

Potwierdzony udział:
Nauka Jazdy Rondo
Klinkier Grzelak
Przedszkole Elemelek TDM
Kubera Tynki-Posadzki
eRkomp
Auto-Handel
Keramzyt System
Towarzystwo Przyjaciół Żubra
BudPak/Sinus.Net
Papirus II
Metabo
Mundurowi
Zamet
Sami Swoi

Rezygnacja:
Aviva Zjednoczeni
Granit Owczarek
Magma Hurtownie Elektryczne
Melioranci Krąpiel
Finkowiat Boss Suchań
Hiab
MC
Kalmar

Nowe drużyny:
Drużyna 1 (kierownik M. Onyszczuk)
Drużyna 2 (kierownik M. Kiczkajło)
Drużyna 3 (kierownik A. Dąbrowski)
Drużyna 4 (kierownik D. Bielak)
Drużyna 5 (kierownik P. Wróblewski)
Drużyna 6 (kierownik B. Przekopowicz)

Tel. kontaktowy do koordynatora rozgrywek: 793 004 952

Powrót
MediaStar