OSiR Stargard HALP na Facebooku
Gole w debiutach - 27.11.2017

W rozegranej w niedzielę 3. kolejce HALP nie brakowało ciekawych spotkań. Nawet te w niższych ligach poziomem nie odstawały od pojedynków w Superlidze.

Ostre strzelanie urządził sobie drugoligowy Kalmar, który znacząco się wzmocnił. Czterech nowych graczy zdobyło 7 z 8 bramek w starciu z Normalnymi Chłopakami. Debiutujący Karol Jabłoński był też pierwszoplanową postacią w Providencie, który to zespół pokonał Darel 6:3. Gole w swoich debiutach zdobywali także Tomasz Nejranowski (Normalne Chłopaki) i Mateusz Brzeziński (Efekt). Liderem tabeli jest Provident.
W I lidze bez porażki pozostają BudPak/Sinus.Net i Zamet, a w Superlidze - Aviva Zjednoczeni. Aviva w niedzielę dość szybko wyszła na prowadzenie (4:0) w meczu z Keramzytem, ale w miarę upływu czasu i uzupełnienia składu przez rywali, tak łatwo już nie było. Keramzyt, nawet po otrzymaniu żółtej bramki, zdobył gola. Skończyło się ostatecznie na wyniku 6:3 dla Zjednoczonych, ale w drugiej połowie spotkanie mocno się wyrównało. Niewątpliwie dużą niespodzianką był remis 1:1 Klinkieru z eRkompem. Do bramki wicemistrzów, po nieobecności w dwóch pierwszych kolejkach tego sezonu, wrócił już Sławomir Szczeciński.

Powrót
MediaStar