OSiR Stargard HALP na Facebooku
Przegrywali, a wygrali - 11.12.2017

Niedzielne mecze były dowodem na to, że walczyć należy do końca. W ostatnich minutach rozstrzygały się wyniki kilku spotkań. Niespodzianek nie brakowało.

Zespół eRkomp po raz kolejny chciał napsuć krwi faworytom. Prowadził z mistrzem, Nauką Jazdy Rondo 2:0, ale korzystnego wyniku nie dowiózł do końca. Podobnie było w meczu Keramzytu z Klinkierem. Beniaminek również prowadził 2:0, jednak w drugiej części spotkania dał sobie wbić trzy gole i ostatecznie pozostał bez punktu. Wynikiem 3:2 zakończyło się też starcie Avivy z Pizzerią 105/TDM. Dla tych ostatnich pierwsze dwa trafienia w tegorocznych rozgrywkach zaliczyli Patryk Marczewski i Tomasz Pokomeda.
W I lidze remis uratował Papirus II. Dwukrotnie przegrywał z Mundurowymi, ale gole najpierw Grzegorza Wójcika, a w ostatnich sekundach Pawła Rybickiego zaważyły o podziale punktów. W starciu Meliorantów z Metabo wysokie zwycięstwo odniosła ekipa z Krąpiela, natomiast w meczu na szczycie pomiędzy Zametem a BudPakiem odnotowano remis 3:3. Gracze Zametu obejrzeli aż trzy żółte kartki, zatem remis w takich okolicznościach jest dla zespołu niewątpliwie korzystnym wynikiem.
W II lidze wysokie zwycięstwa odniosły drużyny: Darel, Starówka i Kalmar. Ostatnia z tych ekip jest liderem tabeli i - tak jak Aviva w Superlidze - nie straciła jeszcze żadnego punktu. W meczu Providenta z Efektem potwierdziła się reguła tej kolejki. Efekt przegrywał już 0:2, ale podniósł się i zdołał doprowadzić do remisu.

Powrót
MediaStar