OSiR Stargard HALP na Facebooku
Mecze "na styku" - 18.12.2017

Większość niedzielnych spotkań kończyło się remisami bądź jednobramkowymi zwycięstwami. W meczu na szczycie Aviva lepsza od Klinkieru.

Mecz 5. kolejki ułożył się dla Avivy idealnie. Po kilku minutach było już 2:0, po golach Patryka Kuranta i Konrada Jankowskiego. W drugiej części obie drużyny zdobyły po jednej bramce, ale też zrobiło się bardziej nerwowo. Posypały się kartki. Z uwagi na zdekompletowanie zespołu Klinkier Grzelak (na boisku pozostało tylko dwóch graczy), spotkanie zakończono 35 sekund przed końcem, przy stanie 3:1 dla Avivy. Pierwsze zwycięstwa w tym sezonie odniosły drużyny Keramzyt System i Pizzeria 105/TDM. W meczu Granitu z eRkompem padł remis 3:3.
Jeszcze wyższy remis odnotowano w pierwszoligowym starciu Metabo - BudPak/Sinus.Net. Ci ostatni prowadzili już 3:1, ale ostatecznie skończyło się wynikiem 4:4. Prowadzenia nie utrzymali też Melioranci, których rywale - Mundurowi - wygrywając 3:2, zainkasowali pierwszy komplet punktów w tegorocznych rozgrywkach.
W II lidze, z fotela lidera spadł Kalmar. Zespół ten, mimo prowadzenia 2:0, uległ Darelowi 3:4. Skorzystał na tym Provident, który pokonując 3:2 Top United Kabe & Kerakoll, awansował na 1. miejsce. Pewne zwycięstwo odniosła Starówka (7:1 z OSC), dla której cztery gole zdobył nowy-stary zawodnik, Kamil Kwiatkowski. To jedyny gracz 5. kolejki ze zdobyczą większą niż trzy trafienia. A dokładnie trzy zaliczył w tej serii lider Metabo, Grzegorz Jawór.
Były to ostatnie w tym roku mecze. Kolejne - 14 stycznia. A wcześniej coroczny Puchar Ligi HALP.

Powrót
MediaStar