OSiR Stargard HALP na Facebooku
Potrafimy pomagać! - 04.01.2018

W weekend, podczas Pucharu Ligi HALP, zbierać będziemy karmę dla zwierząt ze stargardzkiego schroniska. To kolejna akcja charytatywna, która - w co nie wątpimy - zakończy się powodzeniem. Wszystkie poprzednie szlachetne inicjatywy okrzyknięto sukcesem.

Nie można nie przypomnieć dotychczas zorganizowanych akcji. Na początku 2012 roku, dzięki hojności zawodników, sędziów i kibiców, zebraliśmy na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy 1483,39 zł. Dodatkowe 800 zł dla WOŚP wpłynęło z wpisowego z Turnieju Mistrzów Lig Amatorskich, rozgrywanego w Stargardzie w styczniu 2014 roku. W międzyczasie, tak jak obecnie, zbieraliśmy karmę dla zwierząt ze schroniska, której zgromadziliśmy ostatecznie 243,5 kg. W następnej edycji (2013/2014) przeprowadziliśmy zbiórkę mającą na celu wsparcie placówek opiekuńczo-wychowawczych w Stargardzie i Witkowie Drugim. Dzięki zebranej kwocie 1915,97 zł każdej z sześciu placówek kupiliśmy sześć profesjonalnych maszyn do szycia. W roku 2015 postanowiliśmy wesprzeć rodziców Igi Majewskiej w walce o życie i zdrowie ich kruszynki. Efekt? 3000,53 zł i nieskrywana na naszych oczach radość Tomasza Majewskiego, taty Igi.
Powyższe przykłady dowodzą, że chcemy i potrafimy pomagać. Jeszcze raz, w imieniu obdarowanych, dziękujemy uczestnikom, sędziom, sponsorom i wszystkim sympatykom rozgrywek HALP za zaangażowanie i okazane wsparcie.

Powrót
MediaStar