OSiR Stargard HALP na Facebooku
Sypnęło niespodziankami! - 07.01.2018

Puchar jak to puchar - rządzi się swoimi prawami. I znów mieliśmy tego potwierdzenie. Podczas pierwszego dnia rozgrywek Pucharu Ligi HALP sypnęło niespodziankami. Za burtą znalazły się trzy zespoły Superligi, w tym czterokrotny triumfator rozgrywek pucharowych - Klinkier Grzelak!

Klinkier przegrał w grupie mecze z teoretycznie słabszymi Samymi Swoimi (I liga) i Starówką (II liga). Ostatni mecz z Metabo był już tylko meczem o honor. Remis sprawił, że zwycięzcy trzech ostatnich edycji Pucharu Ligi HALP, a czterech w historii, zajęli ostatnie miejsce w grupie i dziś ich już nie zobaczymy. Z turniejem pożegnali się także zawodnicy innych drużyn Superligi - Keramzytu System i eRkompu.
Za to do ćwierćfinałów, poza wspomnianą Starówką, awansowali drugoligowcy z Darela i debiutanci z drużyny Top United Kabe & Kerakoll. Jednym z największych pechowców było Metabo. W grupie nie przegrało meczu (trzy remisy) i niestety nie dało to awansu do dalszej fazy.
Dzisiejsze granie zaczynamy ponownie o 14.00. Na początek sześć ćwierćfinałów (każdy mecz 2x10 minut). Zwycięzcy awansują do półfinałów (także 2x10 minut), a najlepsza trójka zagra w grupie finałowej (mecze 1x15 minut) o końcowy triumf.

PUCHAR LIGI HALP - WYNIKI FAZY GRUPOWEJ [pdf]

Powrót
MediaStar