OSiR Stargard HALP na Facebooku
Szalony mecz w Superlidze - 29.01.2018

Za nami pierwsza, choć niepełna kolejka runda rundy rewanżowej. Niespodziewane zwroty akcji miały miejsce w starciu Pizzerii 105/TDM z Klinkierem.

"Na papierze" faworytem wydawał się być Klinkier. Aczkolwiek drużynie tej w ostatnim czasie zwyczajnie nie idzie. Porażka - jeszcze w grudniu - z Avivą, potem kolejne z Rondem i Granitem, a w międzyczasie klęska w Pucharze Ligi HALP - chluby wielokrotnym zwycięzcom ligi nie przynoszą. Teraz niewiele brakowało do kolejnej sensacji. Klinkier prowadził z Pizzerią już 5:2 i wydawało się, że pójdzie za ciosem. Tymczasem rywale doprowadzili do wyrównania, głównie za sprawą pozyskanego w "okienku transferowym" Wojciecha Madejaka. Chwilę potem zrobiło się 6:5 dla Pizzerii i niespodzianka wisiała w powietrzu. Klinkier jednak odpowiedział trafieniem, a w ostatnich sekundach zdobył siódmego gola. Ostatecznie dopisał do swojego dorobku, po długiej przerwie, komplet punktów. Zawodnicy Pizzerii musieli obejść się smakiem... Klinkier wyprzedzają w tabeli Nauka Jazdy Rondo i Aviva, które to ekipy również zwyciężyły w niedzielę.
Bezkompromisowych zwycięzców mieliśmy tym razem w II lidze. Gracze Efektu i Darela zaaplikowali rywalom po dziewięć bramek, a jeszcze bardziej bezlitosny był Provident, który wygrał z OSC 12:1. Nowy nabytek, Artur Szczuka pięciokrotnie trafił do siatki.


Powrót
MediaStar