OSiR Stargard HALP na Facebooku
Zdekompletowani Mundurowi - 11.02.2018

Nie udało się dokończyć ostatniego sobotniego spotkania o punkty w I lidze. Mecz Mundurowych z Zametem trwał 13,5 minuty.

Z powodu problemów kadrowych, Mundurowi przystąpili do meczu w 3-osobowym składzie. Rywale z Zametu nie ściągnęli z boiska, dla równowagi, dwóch graczy. Zrobili jednak ukłon, decydując się na grę w czwórkę. Co ciekawe, Mundurowi obejmowali nawet prowadzenie 1:0 i 2:1. W kolejnych minutach Zamet przejął już jednak inicjatywę. W 14. minucie żółtą kartkę otrzymał Łukasz Ler, więc - z uwagi na pozostanie na placu gry raptem dwóch graczy Mundurowych - spotkanie zostało zakończone.
W II lidze wysokie wygrane Darela, Efektu i podział punktów w starciu Normalnych Chłopaków z Mapei Team. Jedyną czerwoną kartkę w sobotę otrzymał Lucjan Wasiluk, który odpocznie w dzisiejszym meczu Kalmara z Normalnymi Chłopakami.