OSiR Stargard HALP na Facebooku
I mamy mistrza! - 12.02.2018

Dokładnie na miesiąc przed końcem rozgrywek, tytuł mistrzowski wywalczyła drużyna Aviva Zjednoczeni. Tak szybkiego rozstrzygnięcia nie było chyba nigdy w historii.

Aviva wygrała wszystkie dotychczasowe 9 spotkań w Superlidze. Dokładając do tego komplet siedmiu wygranych w Pucharze Ligi, bilans ten czyni drużynę niekwestionowanym hegemonem stargardzkich rozgrywek. Aviva ma obecnie 13 punktów przewagi nad Granitem i po 14 nad Rondem i Klinkierem. Zatem żadna z tych drużyn nie ma już szansy na prześcignięcie Zjednoczonych. W niedzielę, po ciężkim meczu, Aviva pokonała Keramzyt 3:2, m.in. po dwóch golach Patryka Kuranta, głównego kandydata do korony króla strzelców. Dodajmy, że Avivę i Granit czeka jeszcze pauza, Rondo i Klinkier mają ją już za sobą.
W niedzielę, za porażki z soboty odpokutowali Mundurowi i Kalmar. Wysoką wygraną zanotował Papirus II. Udany weekend miał Piotr Kiełtyka z Darela, który do czterech trafień z soboty, dołożył kolejne trzy dzień później. Tym razem jednak nie wystarczyły one do zwycięstwa, górą okazał się Provident.

Powrót
MediaStar