OSiR Stargard HALP na Facebooku
"Punkty oddam za darmo" - 05.03.2018

Aż trzy niedzielne mecze nie odbyły się z uwagi na niestawiennictwo drużyn. Punkty za darmo oddały drużyny: OSC, Mundurowi i Monolit/Towarzystwo Przyjaciół Żubra...

Walkowery w końcówce sezonu to zmora rozgrywek amatorskich. Dzieje się tak niemal każdego roku. Szkoda, bo niejednokrotnie rywalom wcale nie chodzi o komplet "darmowych" punktów, a o zwykłą możliwość pogrania w piłkę w niedzielne popołudnie. W tym przypadku sprawa dziwi tym bardziej, że przecież była - jak zresztą informowaliśmy - możliwość przełożenia spotkań. Podaliśmy nawet proponowane daty. Niestety ww. drużyny nie skorzystały nawet z tej możliwości.
W meczach, które się odbyły emocji nie brakowało. Klinkier, którym tym razem tylko w piątkę stanął naprzeciw Nauki Jazdy Rondo i który już w pierwszej części gry stracił ukaranego czerwoną kartką Kamila Bartoszyńskiego, uległ ubiegłorocznym mistrzom 1:5. To druga porażka z Rondem w tegorocznych rozgrywkach, która pozbawia Klinkier szans na zajęcie drugiej pozycji na koniec sezonu. Klinkier ma jeszcze szanse na podium, ale przed nim w tabeli jest jeszcze Granit, który w niedzielę pokonał osłabiony Keramzyt 8:0. Cztery gole zdobył w tym spotkaniu Krzysztof Szyszkowski. Również cztery trafienia w 13. kolejce zanotował Władysław Wojcieszek (eRkomp).
Największą skutecznością popisał się w niedzielę Zbigniew Wysoki. Reprezentant Kalmara pięć razy trafił do siatki, a jego zespół pokonał Mapei Team 13:2.

Powrót
MediaStar