OSiR Stargard HALP na Facebooku
Avivy kropka nad "i" - 12.03.2018

Dwanaście meczów i dwanaście zwycięstw. Aviva Zjednoczeni, prawdopodobnie jako pierwsza drużyna w historii, wygrała komplet spotkań na najwyższym szczeblu rozgrywek HALP. W niedzielę pokonała obrońców tytułu.

Mecz z Nauką Jazdy Rondo, mimo że o pietruszkę, był zacięty do ostatnich minut. Sędziowie pokazali aż trzy żółte kartki. Aviva, tak jak w Pucharze Ligi, pokonała Rondo 4:2. Aż trzy gole zdobył Konrad Jankowski. Obie drużyny, również identycznie jak w Pucharze, zajęły dwie czołowe pozycje w lidze. Na podium - i tu również analogia do styczniowego turnieju - znalazł się jeszcze Granit Owczarek. Drużyna ta poważnie i ambitnie podeszła do meczu o 3. miejsce z Klinkierem i wygrała 6:3. Pierwszoplanową postacią tego spotkania był autor czterech goli, Krzysztof Szyszkowski. W trzecim niedzielnym meczu Superligi Pizzeria 105/TDM zdobyła "na osłodę" pierwszy komplet punktów. Stało się to dzięki wygranej 3:1 nad Keramzytem.
W niższych ligach na uwagę zasługuje wygrana Meliorantów nad BudPakiem. Ekipa z Krąpiela nie dość że zapewniła sobie utrzymanie, to jeszcze wyprzedziła w klasyfikacji Papirus II. Kolejne dwa trafienia dorzucił najlepszy strzelec I ligi, Tomasz Piotrowski. W II lidze, w meczu na szczycie, Provident zremisował z Kalmarem 2:2. Dzięki temu remisowi, Provident zakończył rywalizację na 1. miejscu.
Po zakończonych meczach odbyło się wręczenie nagród i wyróżnień indywidualnych. Szerzej napiszemy o tym w kolejnej informacji.

Powrót
MediaStar