OSiR Stargard HALP na Facebooku
Drużyny i zawodnicy nagrodzeni - 12.03.2018

W nowej formule, czyli bez niepotrzebnej zwłoki, a od razu po zakończonych meczach, podsumowaliśmy kolejny sezon rozgrywek HALP. Wręczenie pucharów odbyło się w obecności kibiców zgromadzonych na trybunach hali OSiR.

Do 17. edycji rozgrywek zgłosiły się 24 drużyny. Ich barwy reprezentowało w sumie 364 zawodników. Wyłączając anulowane mecze z udziałem zespołu Kubera Tynki-Posadzki, rozegrano w sumie 154 spotkania. Strzelono w nich 998 bramek. Do okrągłego tysiąca, na który polowaliśmy w niedzielę, zabrakło dwóch trafień... Sędziowie pokazali w sumie 115 kartek, w tym 16 czerwonych.
Wszystkie drużyny, które dotrwały do końca sezonu, otrzymały dyplomy za udział w rozgrywkach. Pierwsze trójki w każdej lidze nagrodzone zostały ponadto okazałymi pucharami oraz piłkami do gry w futsal. Zawodnicy drużyn, które zajęły miejsce na "pudle" na najwyższym szczeblu, odebrali także pamiątkowe medale. Nagrodą główną dla zwycięzców było honorarium w kwocie 500 zł. Drużyna przekazała nagrodę na cel charytatywny (więcej o tym w odrębnej informacji).
Podczas oficjalnego zakończenia nagrodziliśmy także zawodników. W II lidze nagrody otrzymali: Piotr Kiełtyka (Darel, król strzelców), Adam Jarmakowski (Provident, najlepszy bramkarz) i Wiesław Moraś (Darel, najlepszy zawodnik). W I lidze wyróżniono: Tomasza Piotrowskiego (Melioranci Krąpiel, król strzelców), Bartłomieja Sztelę (BudPak/Sinus.Net, najlepszy bramkarz) i Grzegorza Jawora (Metabo, najlepszy zawodnik). Do grona wyróżnionych dołączyli reprezentanci drużyn z najwyższego szczebla: Patryk Kurant (Aviva Zjednoczeni, król strzelców), Michał Kruszyński (Aviva Zjednoczeni, najlepszy bramkarz) i Władysław Wojcieszek (eRkomp, najlepszy zawodnik). Zawodnicy otrzymali statuetki w postaci szklanych piłek, dyplomy, pamiątkowe kubki z nazwiskami oraz gadżety promocyjne miasta Stargard.
Podziękowaliśmy też sędziom, którzy prowadzili mecze w ramach 17. edycji. W gronie rozjemców byli: Tomasz Bryła, Tomasz Czyżak, Damian Kawczyński, Łukasz Wilk, Tomasz Tymejczyk, Patryk Lipkiewicz, Dariusz Gładun, Patryk Kunikowski, Patryk Nowicki i jedyna kobieta wśród arbitrów - Joanna Pondo. W obsłudze meczów pomagali Julia Czyżak i Mateusz Bryła.
Nagrody, w imieniu prezydenta miasta Rafała Zająca, wręczył prezes OSiR Stargard Grzegorz Chudzik oraz dyrektor tej spółki, Daniel Ziemięcki.

Powrót
MediaStar